Aktualno軼i

KWI

Nowe w豉dze ZHR

W dniach 1-3 kwietnia 2016 roku w Warszawie odby si XV Zjazd ZHR, który wybra nowe w豉dze Zwi您ku. Przewodnicz帷ym ZHR zosta hm. Grzegorz Nowik. Naczelniczk Harcerek zosta豉 hm. Dominika Romanowicz. Naczelnikiem Harcerzy zosta hm. Robert Kowalski.czytaj wi璚ej

Nowy rozkaz Naczelnika

Rozkaz L6/2016 z 28 marca 2016czytaj wi璚ej

Relacja z Forum Harcerstwa Starszego

Szczoteczka, ciasto, mundur, gitara, 酥iewnik… Dobry humor! Spakowane. Jeszcze tylko odwo豉 wszystkie spotkania z 4-6 marca. I koniecznie sprawdzi poci庵i.czytaj wi璚ej

Rozkaz Naczelnika

Rozkaz L5/2016 z dnia 17 marca 2016czytaj wi璚ej

Warsztaty filmowe w Gdyni

Serdecznie zapraszamy Was Druhny i Druhowie na Warsztaty Filmowe Harcerskiego
Festiwalu Filmowego. Impreza odb璠zie si w dniach 23­24 kwietnia 2016 roku w
Gdyni.
Serdecznie zapraszamy Was Druhny i Druhowie na Warsztaty Filmowe Harcerskiego Festiwalu Filmowego. Impreza odb璠zie si w dniach 23­ - 24 kwietnia 2016 roku w Gdyni. Zg這szenia do 31 marca!

Rajd Meksyk 1-3 kwietnia

Przekazujemy informacje od organizatorów teogrocznego Rajdu Meksyk. Termin zg這sze do 20 marca!czytaj wi璚ej

Nowy rozkaz Druha Naczelnika

Rozkaz L4/2016 z dnia 7 marca 2016czytaj wi璚ej

Kolejny rozkaz Naczelnika

Rozkaz z 27 lutego 2016.czytaj wi璚ej

Majowy zlot ZHR-Rodzinie

Zabierz rodzin do Krakowa i we udzia w majowym zlocie ZHR-Rodzinie! Na zg這szenia czekamy do 20 marca 2016!

Nie masz pomys逝 na to jak sp璠zi z rodzin majowy d逝gi weekend? Chcesz 鈍i皻owa w wyj徠kowym miejscu, spotka si z przyjació軛i z harcerstwa, pozwiedza albo odpocz望 w górach? Mamy dla Ciebie fantastyczn propozycj – we udzia w kolejnej inicjatywie programu ZHR Rodzinie i pow璠ruj z nami szlakiem s逝gi Bo瞠go Jerzego Ciesielskiego!

Nowy rozkaz Naczelnika

Pierwszy rozkaz w 2016 roku!czytaj wi璚ej
LUT

Harcerze Starsi zapraszaj do Wielkopolski!

Harcerze Starsi zapraszaj do Wielkopolski! Ju w weekend 4-6 marca w Poznaniu odb璠zie si coroczne Forum Harcerstwa Starszego, jak co roku po鈍i璚one jednemu z 4 filarów HS.czytaj wi璚ej

ZHR ma 27 lat :)

12 lutego 1989 roku w Warszawie spotka這 si 51 przedstawicieli „niepokornych i niezale積ych” 鈔odowisk harcerskich. Po burzliwej dyskusji, dotycz帷ej charakteru i nazwy tworzonej organizacji, grono inicjatorów powstania nowej organizacji zadeklarowa這 utworzenie i przyst徙ienie do Zwi您ku Harcerstwa Rzeczypospolitej.czytaj wi璚ej

Warsztaty dla hufcowych

Kolejna edycja warsztatów dla hufcowych ju w marcu. Tu znajdziecie wszystkie informacje na ten temat.czytaj wi璚ej

III Otwarte Mistrzostwa Zwi您ku Harcerstwa Rzeczypospolitej w P馧maratonie

7 maja 2016 roku odb璠zie si IX Bieg Piastowski (pó軛araton, czyli 21 km 97 m) tradycyjnie na trasie z Kruszwicy (start Mysia Wie瘸) do Inowroc豉wia (meta na Stadionie Miejskim im. Inowroc豉wskich Olimpijczyków).czytaj wi璚ej
STY

Ostatni rozkaz Naczelnika w 2015 roku

W dziale rozkazy pojawi si rozkaz Naczelnika RL 12/2015 z 30 grudnia 2015 roku.

Zapraszamy do lektury.

Bo穎narodzeniowe 篡czenia od Naczelnika

Wszystkim naszym zuchom, harcerzom, Instruktorom, Rodzicom i Partnerom w wychowaniu m這dzie篡 篡cz Mi這軼i p造n帷ej z betlejemskiego 興óbka. Niech Pan Jezus obdarza Was swoja opiek od 鈍i皻a i w ka盥ym zwyk造m dniu nowego 2016 roku. Wszystkim 篡cz Wiary i Nadziei, 瞠 trudno軼i, które nas w 篡ciu spotykaj s po co. 砰cz, aby otacza這 Was zawsze grono dobrych ludzi i przyjació, którzy b璠 chcieli dzieli z Wami smutki i rado軼i. Niech s這鎍e zawsze 鈍ieci nad Waszymi decyzjami.

Czuwaj!

Hm. Robert Kowalski
Naczelnik Harcerzy

Czuwaj!

Hm. Robert Kowalski
Naczelnik Harcerzy

II BIWAK KURSU PODHARCMISTRZOWSKIEGO SKOLE III

Ju w pi徠ek 20.11.2015 rozpocz瘭i鄉y bardzo aktywnie, pod krakowsk „Ostr Bram”. Zaj璚ia poprowadzi dla nas szczepowy Szarej Siódemki phm. Micha Musia HR – oczywi軼ie nie zabrak這 na nich s這dyczy, które wszystkim nam poprawi造 humor.czytaj wi璚ej

List Prezydenta RP skierowany do uczestnik闚 Zlazu

Udost瘼niamy list od Prezydenta RP skierowany do uczestników Z豉zu w Opolu.czytaj wi璚ej
2015

Tegoroczny Z豉z Programowo-Metodyczny Organizacji Harcerzy ZHR w Opolu ju za nami.

W ubieg陰 niedziel, 29 listopada uroczyst Msz 安. odprawion dla uczestników z豉zu w opolskiej katedrze przez Opolskiego Biskupa Ordynariusza ks. prof. Andrzeja Czaj oraz apelem przy pomnikach Podziemia Antykomunistycznego oraz Bojownikom o Polsko嗆 奸御ka Opolskiego zako鎍zyli鄉y tegoroczny Z豉z Programowo-Metodyczny organizacji Harcerzy ZHR „P造闓y do 廝óde, pod pr康”.