30. JUBILEUSZOWE PUSZCZA垶KIE HARCE PIONKI, 25-27 MAJA 2012

Pi徠ek, 10 lutego 2012

30. JUBILEUSZOWE PUSZCZA垶KIE HARCE PIONKI, 25-27 MAJA 2012

Drodzy Przyjaciele!

S這wami hejna逝 Szczepu rozpoczynamy list, w którym pragniemy przes豉 Wam harcerskie wici, 瞠 Szczep Dru篡n 字odowiskowych "Puszcza" w Pionkach 鈍i皻uje w tym roku 30-st Rocznic Powstania. To ju 30 lat, jak Druh Romuald Zawodnik zawi您a 1 Pionkowsk Dru篡n Harcersk, która da豉 pocz徠ek naszemu 鈔odowisku. Jest to dla nas szczególna rocznica, zobowi您uj帷a nas nie tylko do kultywowania tradycji ale tak瞠 podejmowania s逝瘺y w nowych, niezwykle trudnych czasach, kiedy idea造 harcerskie i s逝瘺a s szczególnie potrzebne.

Z sentymentem wspominamy te niezapomniane chwile, wspólne rado軼i, sukcesy i smutki.

Ta „Puszcza” trwa i pe軟i s逝瘺.

Z okazji naszego 鈍i皻a zaplanowali鄉y wiele ró積orodnych dzia豉 maj帷ych na celu u鈍ietnienie naszego Jubileuszu. Jednym z dzia豉 jest organizacja Puszcza雟kich Harców, które na sta貫 wpisa造 si ju w kalendarium wielu harcerskich 鈔odowisk z ca貫j Polski.

W imieniu zuchów, harcerek, harcerzy, instruktorek i instruktorów ju dzisiaj pragniemy szczególnie gor帷o zaprosi Wasze zast瘼y i patrole na 30. Jubileuszowe Puszcza雟kie Harce – Ogólnopolski Zlot Zast瘼ów Harcerskich i Patroli W璠rowniczych, organizowany w dniach 25-27 maja 2012 roku. Liczymy, 瞠 do Puszczy Kozienickiej przyjad harcerki i harcerze, którzy w braterskiej atmosferze stan do rywalizacji o Puszcza雟ki Proporzec – przechodnie trofeum harców. Ale to tylko pretekst do spotkania, najwa積iejsza jest idea braterstwa, wymiana my郵i i do鈍iadcze, wspólne obcowanie z przepi瘯n przyrod Puszczy Kozienickiej.

B璠zie nam mi這, je郵i zachcecie ju dzisiaj zarezerowa ten majowy weekend na przyjazd                do Pionek, by wspólnie z nami 鈍i皻owa 30 lat s逝瘺y.

Harce to jedyna cykliczna, coroczna, o zasi璕u ogólnopolskim impreza dla zast瘼ów harcerskich        i w璠rowniczych, tak nieprzerwanie osadzona w tradycji nie tylko naszego miasta ale tak瞠 鈔odowiska harcerskiego - naszego Zwi您ku Harcerstwa Rzeczypospolitej.

Liczymy na Wasz udzia w tak wa積ym dla nas 安i璚ie!

Puszcza – Darzbór!    Czuwaj!

Komendantka                                                                       Szczepowy

30. Jubileuszowych Ogólnopolskich                                     Wielki Chor捫y Gwardii Sztandarowej

Puszcza雟kich Harców

hm. Agata Wyro郵ak HR                                                       pwd. Wojciech Sapi雟ki HO