Otwarte Spotkanie Wydzia逝 Harcerzy ws. stopni harcerzy zako鎍zone.

Poniedzia貫k, 30 stycznia 2012

Otwarte Spotkanie Wydzia逝 Harcerzy ws. stopni harcerzy zako鎍zone.
Tematem przewodnim, który skupi na sobie centraln uwag uczestników sobotniego spotkania by造 zmiany w regulaminie stopni harcerskich. Jednak pomimo, 瞠 samo spotkanie zaplanowane by這 na sobot, cz窷 jego uczestników spotka這 si w siedzibie ZHR w Warszawie pi徠ek 27 stycznia, a po瞠gna這 w niedziel 29 stycznia.

Spotkanie, zwo豉ne przez kierownika Wydzia逝 Harcerzy – hm. Sebastiana Grochal, mia這 na celu przeprowadzenie pierwszej szerokiej konsultacji dotycz帷ej projektu regulaminu stopni harcerskich, przedstawionego przez hm.  Marka Gajdzi雟kiego i  hm. Marka Kameckiego – i przygotowanie go do prezentacji na Z豉zie Organizacji Harcerzy, który planowany jest na pierwszy weekend marca w stolicy Wielkopolski.

W spotkaniu uczestniczyli poza hm. Markiem Gajdzi雟kim (wspó速wórc projektu) i  kierownikiem Wydzia逝 Harcerzy:

Naczelnik Harcerzy – hm. Rados豉w Podogrocki,
Wicenaczelnik – hm. Adam Kralisz,
Szef biura Gównej Kwatery Harcerzy – 獞. Hubert Kowalski

oraz przedstawiciele nast瘼uj帷ych Chor庵wi Harcerzy:

Mazowieckiej: hm. Robert Chalimoniuk , phm. Dawid Okli雟ki, phm. Piotr K瘼a, phm. Jan Pastwa, , phm. Maciej Górski, phm. Jan Kami雟ki, pwd. Grzegorz Lewi雟ki;
Lubelskiej: phm. Krzysztof Urlich, phm. Hubert 如iewak, pwd. Marcin Mrozik;
Pomorskiej: hm. Maciej Starego, hm. ㄆkasz Borek, phm. Tomasz St瘼lowski;
ódzkiej: hm. Adam Drabik, pwd. Filip Zdziennicki;
Ziemi Opolskiej: hm. Micha Markowicz;
Ma這polskiej: phm. Pawe Lisowski;
Wielkopolskiej: phm. Szymon Fiedler;
Namiestnictwa 安i皻okrzyskiego: pwd. Jan Majda.

Spotkanie przebiega這 – zgodnie z za這瞠niami – w kreatywnej, merytorycznej atmosferze i zako鎍zy這 si wieloma konstruktywnymi wnioskami dotycz帷ymi zmian w regulaminie stopni harcerskich, które zaprezentowane zostan podczas marcowego Z豉zu Organizacji Harcerzy.

Dzi瘯ujemy Centrum Komunikacji Spo貫cznej w Warszawie, które udost瘼ni這 nam swoje pomieszczenia na czas sobotnich obrad, hm. Markowi Gajdzi雟kiemu za pomoc logistyczn w organizacji spotkania, Szefowi Biura GKHrzy – Hubertowi Kowalskiemu – za pomoc w sprawa organizacyjno-logistycznych oraz wszystkim, którzy dotrzymali s這wa i pojawili si na miejscu zgodnie z wype軟ionym wcze郾iej zg這szeniem udzia逝 w spotkaniu. Dzi瘯ujemy równie kelnerom i kelnerkom oraz obs逝dze, dzi瘯i którym Festiwal, w którym wzi瘭i鄉y udzia skutecznie zadba o 穎陰dki niektórych z nas a do niedzielnego poranka ;)

Wielkie dzi瘯i za spotkanie!
Do zobaczenia nast瘼nym razem!
Czuwaj!

Kierownik Wydzia逝 Harcerzy