Kategoryzacja Gromad Zuchowych 2012

Poniedzia貫k, 30 stycznia 2012

Druhowie!

Rozpoczynamy kolejny rok kategoryzacji gromad zuchowych “SUPER”. Podsumowanie sukcesów gromad z zesz貫go roku mo積a przeczyta TU.

Kategoryzacja tak jak w zesz造ch latach sk豉da si z czterech etapów:

1. Wizytacja hufcowego - przygotowanie “raportu otwarcia” na kolejny rok dzia豉nia gromady i wyznaczenie sobie konkretnych wyzwa. -  do 03.03.2012
  2. Wizytacja kole瞠雟ka - etap nieobowi您kowy, okazja do wymiany do鈍iadcze mi璠zy wodzami z ró積ych 鈔odowisk oraz do skontrolowania realizacji swoich za這瞠 w po這wie drogi.
  3. Wizytacja z referatu - podsumowanie roku pracy z gromad, okazja do zamienia paru sów na temat kolonii z instruktorem referatu, wst瘼ne wyznaczenie kategorii. - do 22.06.2012
  4. Wizytacja kolonii - wype軟ienie cz窷ci arkusza dotycz帷ego kolonii, ostatni etap na drodze do okre郵enie o jaka kategoria zostanie przyznana gromadzie. - do 01.09.2012

Zach璚am do zapoznania si z instrukcj kategoryzacji i arkuszem kategoryzacyjnym.

Dost瘼 do Kategoryzacji macie zarówno z facebooka - wpisuj帷 w wyszukiwarce fb ‘super zhr’ oraz przez niezale積 stron http://zuchy.zhr.pl/super/.

W obu miejscach znajdziecie wspólny ranking ogólnopolski oraz Waszego referatu, histori arkuszy, materia造 dodatkowe.

Wszelkie pytania i uwagi kierujcie na super@zhr.pl

phm. Tomasz Traczyk HR

pe軟omocnik Wydzia逝 Zuchowego GKy d/s kategoryzacji