Podsumowanie Kategoryzacji Gromad Zuchowych

Poniedzia貫k, 30 stycznia 2012

Wodzowie,

Za nami pierwszy rok nowej kategoryzacji Wodzów zuchowych.

Kategoryzacji, która w wydaniu zuchmistrzowskim przestaje by tylko nudnym wype軟ianiem arkuszy. To Wielka Gra o miano najlepszego wodza zuchowego w Waszych referatach.

Pierwszy rok jest zawsze czasem nauki. Dla Was, bo dostali軼ie w swoje r璚e zupe軟ie nowe narz璠zie, a dla nas bo wymaga這 to stara by wszystkie wymy郵one przez grono referentów trybiki zadzia豉造 zgodnie z za這瞠niami.

Na kategoryzacje 2011/2012 przygotowali鄉y ju zupe軟ie nowe narz璠zie. Dost瘼 do niego jest zarówno z facebooka, który pozwala na integracje z innymi us逝gami ale i dodali鄉y mo磧iwo嗆 do陰czenia si do gry poprzez niezale積 stron http://zuchy.zhr.pl/super/.

O tym co Was czeka w tym roku, przeczytacie w osobnym komunikacie. W drugim roku SUPER, Waszym przewodnikiem po wyzwaniach kategoryzacyjnych b璠zie Tomek Traczyk. B璠zie dba by軼ie mieli zawsze dost瘼 do naj鈍ie窺zych informacji i motywowa Was do kolejnych wyzwa.

I chyba najwa積iejsze. Kategoryzacja pokazuje nie tylko kto jest najlepszy i w czym. Mamy nadzieje, 瞠 b璠zie dla Was równie narz璠ziem by na ch這dno spojrze na swoje gromady i dzi瘯i jasnym zasadom móc zobaczy progres jaki dokona豉.

W pierwszym roku chcieliby鄉y nagrodzi nie tylko zdobywców Kategorii ale wszystkich, którzy odwa篡li si wzi望 w niej udzia - wype軟iaj帷 chocia jeden arkusz. Jednocze郾ie cieszymy si bardzo, 瞠 w SUPER wzi瘭i udzia wodzowie z ca貫j Polski.

Poni瞠j znajdziecie tabel podsumowuj帷a wyniki.
Gratulacje nale膨 si wszystkim ale szczególnie Jackowi Grzeszakowi - dru篡nowy Bractwa Króla Gór. Jako jedyny w roku 2010/11 zdoby kategori. I to 鈍ietny start bo od razu z poziomu SUP!!

Co wa積e - wszystkich wodzów, którzy wype軟ili cho jeden arkusz, zapraszamy na wyjazd Najlepszych Wodzów. Miejsce, termin i zasady podamy ju nied逝go. Relacje z wyjazdu b璠ziecie mogli znale潭 na profilu Wydzia逝 Zuchowego oraz na stronie www.zhr.pl.

TABELA

Pierwsze trzy kategorie przyznawane s rozkazem odpowiedniego hufcowego, kategoria SUPE – rozkazem Komendanta Chor庵wi, a SUPER – rozkazem Naczelnika Harcerzy.

Wydzia Zuchowy