Relacja z spotkania G堯wnej Kwatery Harcerzy z Komendantami Chor庵wi Szczecin 02-04.12.2011

Sobota, 10 grudnia 2011

W dniach 2-4 Grudnia 2011 r. w Szczecinie odby這 si Spotkanie Gównej Kwatery Harcerzy z Komendantami Chor庵wi. Równolegle w stolicy województwa zachodniopomorskiego odbywa si Rajd Grudzie upamietniaj帷y wydarzenia z grudnia 1970 r. http://pl.wikipedia.org/wiki/Grudzie%C5%84_1970 organizowany przez Okr璕 Pó軟ocno-Zachodni oraz Spotkanie Rady Naczelnej ZHR.

W pi徠ek wieczorem cz這nkowie Gównej Kwatery Harcerzy udali si na Cmentarz Centralny w Szczecinie gdzie wraz z uczestnikami Rajdu zapalili znicze na grobach zabitych stoczniowców.
W sobot po Apelu Rajdu Grudzie rozpocze造 si obrady na statku Bembridge,który gor帷o polecamy odwiedzi wszystkim odwiedzaj帷ym Szczecin. Komendanci Chor庵wi omówili sytuacj w chor庵wiach, swoje plany przedstawili szefowie wydziaów.  Ponadto ustalony zosta termin i miejsce z豉zu Organizacji Harcerzy - odb璠zie si on w Poznaniu 3-4.03.2012 r. B璠ziemy mieli okazj rozmawia na Z豉zie o przysz這軼i OH-y w kontek軼ie regulaminu stopni harcerskich, zmian w ruchu w璠rowniczym, kategoryzacji dru篡n harcerskich, regulaminu sprawno軼i. Ponadto planowany jest program s逝膨cy integracji i rywalizacji pomi璠zy przedstawicielami chor庵wi. Na spotkaniu poruszany by te temat spisu jednostek i instruktorów oraz inne bie膨ce sprawy dotycz帷e pracy Gównej Kwatery Harcerzy oraz Chor庵wi.