Otwarte Spotkanie Wydzia逝 Harcerzy - Stopnie, sprawno軼i, kategoryzacja - zapraszamy!

Poniedzia貫k, 5 grudnia 2011

W dn. 27 - 29 stycznia zapraszamy do Warszawy, gdzie na organizowanym przez Wydzia Harcerzy spotkaniu zastanowimy si nad zmian dotychczasowego Regulaminu Stopni Harcerzy - ale nie tylko. Zamierzamy przyjrze si równie kategoryzacji oraz sprawno軼iom - a tak瞠 tematom zg豉szanym przez instruktorów, którzy zg這sz swój udzia w spotkaniu.

Gówne obrady zaplanowane zosta造 na sobot, 28 stycznia od godziny 9:00 - 18:00. Dok豉dne miejsce ustalimy po przyj璚iu zg這sze, których temin mija 20 stycznia (przyjmujemy je na podstawie wype軟ionego formularza internetowego).

Kto mo瞠 wzi望 udzia w spotkaniu?

Ka盥y instruktor ZHR zainteresowany tematyk pionu harcerskiego w Organizacji Harcerzy ZHR.

Co gwarantujemy?
- rzeteln prac i dyskusj w gronie instruktorów z ca貫j Polski,
- noclegi z pi徠ku na sobot i z soboty na niedziel (zabieramy karimaty i 酥iwory),
- wy篡wienie od pi徠kowej kolacji do niedzielnego 郾iadania,
- zwrot kosztów podró篡 w jedn stron (na podstawie faktur!)

Zg這szenia przyjmujemy do 20 stycznia
- ale warto zg這si si wcze郾iej, poniewa im wcze郾iej si zg這sicie, tym szybciej na Waszych skrzynkach pojawi si materia造, które pomog w przygotowaniu do spotkania.

Do zobaczenia!
hm. Sebastian Grochala