Jesienna edycja Warsztat闚 Hufcowych - relacja

Poniedzia貫k, 3 pa寮ziernika 2011

Jesienna edycja Warsztat闚 Hufcowych - relacja
W dniach 30.09-02.10.2011 w Niedrzwicy Ko軼ielnej na Lubelszczy幡ie odby豉 si II edycja Warsztatów Hufcowych Organizacji Harcerzy ZHR. Uczesnticzyli w nich instruktorzy z Pomorza, Mazowsza, Ma這polski, υdzi oraz Górnego i Dolnego 奸御ka.

Podczas trzech dni uczestnicy wymieniali do鈍iadczenia i pomys造 bior帷 na warsztat kolejno: zmiany w regulaminie hufca, odpowiedzialno嗆 za szkolenie zast瘼owych, problemy w pracy z nierzetelnymi instruktorami, strategiczne uj璚ie planowania pracy w hufcu, problemy w komunikatywno軼i  oraz analizuj帷 ryzyka zwi您ane z brakiem adekwatno軼i narz璠zi metodycznych do pracy z harcerzami w wieku gimnazjalnym. Uzupe軟ieniem zaj耩 by造 ciekawe rozmowy z szefami wydziaów harcerskiego i harcerstwa starszego GKHrzy a tak瞠 podsumowuj帷e spotkanie z naczelnikiem harcerzy. Nie zabrak這 tak瞠 czasu na rozmowy indywidualne i integracj hufcowych z wielu miejsc Polski. Dope軟ieniem udanego weekendu by udzia w premierze filmu \"1920 Bitwa Warszawska\",  zwiedzanie KL Majdanek oraz wspólne ognisko z uczestnikami Turnieju Dru篡n Puszcza雟kich i Zlotu Dru篡nowych.
Podsumowuj帷 swój pobyt i wspóln prac uczestnicy pozytywnie ocenili przebieg i organizacj spotkania oraz zadeklarowali ponowny udzia w kolejnej edycji warsztatów.
Komendantem warsztatów by hm. Artur Nowak, wicenaczelnik ds. kszta販enia.

Wi璚ej zdj耩 TUTAJ