Jesienne Warsztaty Hufcowych na Lubelszczy幡ie. Zg這szenia zako鎍zone.

Wtorek, 13 wrze郾ia 2011

Jesienne Warsztaty Hufcowych na Lubelszczy幡ie. Zg這szenia zako鎍zone.

W dniach 30 wrze郾ia -2 pa寮ziernika br. odb璠zie si kolejna edycja Warsztatów Hufcowych Organizacji Harcerzy ZHR. Spotkamy si tym razem na Lubelszczy幡ie, w Niedrzwicy Ko軼ielnej, aby na starcie nowego roku harcerskiego porozmawia o pomys豉ch, problemach zwi您anych ze s逝瘺 w hufcu. Miejsce i termin nie s bez znaczenia - warsztaty odb璠 si nieopodal Turnieju Dru篡n Puszcza雟kich oraz II Zlotu Dru篡nowych OHrzy!

Chcemy zaproponowa przewietrzenie wiedzy, do鈍iadcze w obszarze w豉snego rozwoju, niezb璠nych kompetencji jak i wspó逍racy z dru篡nowymi we wszystkich sferach oddzia造wania (metoda, organizacja pracy, motywacja). Wszystko w formie aktywnych warsztatów, uzupe軟ionych o materia造 metodyczne i mo磧iwo嗆 poznania nowych ludzi i ich punkt widzienia. Organizatorem warsztatów jest Gówna Kwatera Harcerzy ZHR a ich komendantem hm. Artur Nowak, Wicenaczelnik Harcerzy ds. kszta販enia.

Zg這szenia na warsztaty zosta造 zako鎍zone.

Udzia w spotkaniu potwierdzili:

• Leszek - Podkarpacie
  • Maciej - Dolny 奸御k
  • Maciej - Mazowsze
  • Filip - ód
  • Pawe - ód
  • Piotr - Dolny 奸御k
  • Pawe - Dolny 奸御k
  • Bartosz - ód
  • Darek - Mazowsze
  • Przemek - Górny 奸御k
  • Maciek - Ma這polska
  • Darek - Górny 奸御k
  • Bartek - Ma這polska
  • Artur - Pomorze
  • Jacek - ód
  • Maciej - ód
  • Szymon - Pomorze
  • Adam - ód
  • Artur - Pomorze
  • Krzysiek - Pomorze

Informacje organizacyjne b璠 przekazywane bezpo鈔ednio do uczestników poczt elektroniczn. Wszelkie pytania nale篡 przes豉 na adres: arten@wp.pl.
Uczestnictwo w warsztatach dla osób zakwalifikowanych do udzia逝 jest nieodp豉tne. Uczestnicy doje盥瘸j we w豉snych zakresie i na w豉sny koszt.

Do zobaczenia na Lubelszczy幡ie!

Opis wiosennej edycji warsztatów, które odby造 si na Kujawach znajdziecie TUTAJ

hm. Artur Nowak