Związek Harcerstwa Rzeczypospolitej
Główna Kwatera Harcerzy

Ostatni Świadkowie

Ponad 50. drużynowych oraz kandydatów na drużynowych spotka się na Zlocie Drużynowych OHrzy!

Wtorek, 13 września 2011

O północy 12 września minął termin zgłoszeń na II Ogólnopolski Zlot Drużynowych "Drużynowy XXI". Swoje zgłoszenie zapowiedziało ponad 50. drużynowych, pełniących obowiązki drużynowych oraz przybocznych z całej Polski!

Dziękujemy Wam za zgłoszenia i liczymy, że spotkamy się w komplecie!

Już wkrótce na Wasze skrzynki mailowe zostaną wysłane szczegóły dotyczące przebiegu i organizacji Zlotu. Czekajcie cierpliwie!

Bardzo cieszymy się z dużego zainteresowanie naszą propozycją! Mamy nadzieję, że przybędziecie rządni przeżycia przygody, nowego doświadczenia i wymiany myśli!

Przeglądamy ankiety i dopasowujemy program do Waszych oczekiwań - mamy nadzieję, że otrzymacie odpowiedzi na większość zgłaszanych problemów. Wykorzystajcie Zlot maksymalnie, aby powrócić do Waszych drużyn wzmocnieni i chętni do dalszej pracy!

A w ramach ciekawostki informujemy, że na Zlot zgłosili się drużynowi i przyboczni z:
- Wrocławia,
- Warszawy,