XV Zlot Zuchmistrzowski w υdzi, 14-16.10.2011

zapraszaj

na

XV Ogólnopolski Zlot Zuchmistrzowski

Czekamy na Was υdzi w dniach 14- 16 pa寮ziernika 2011r. na najwa積iejszym spotkaniu zuchmistrzów w ci庵u roku harcerskiej s逝瘺y.

Zapewniamy przygod z Czterema Kulturami, szczypt rozwoju metodycznego,

造k inspiracji oraz wymian do鈍iadcze.

Po raz pierwszy zuchmistrzowie maj okazj zdecydowa o nazwie zlotu!

Zapoznajcie si z tematyk zlotu i wybierzcie jego nazw na: http://www.zlotzuchmistrzowski.zhr.pl/2011/?p=95

Zadanie przedzlotowe

W tym roku wspólnie stworzymy Galeri Zuchowej Kultury. Dlatego prosimy ka盥 dru篡now, ka盥ego dru篡nowego lub innych reprezentantów gromad zuchowych na Zlocie, o przes豉nie nam (razem ze zg這szeniem) ZDJ犴IA GROMADY, które w jaki sposób przedstawia jedn z czterech zlotowych kultur: FIZYCZN, SΜWA, NARODÓW lub WYSOK.

Zdj璚ia prosimy przesy豉 do 15 wrze郾ia 2011r. na adres: XVzlotzuchmistrzowski@zhr.pl

Zg這szenia uczestnictwa  do 15 wrze郾ia 2011r. w formularzu na stronie internetowej

Wszystkie informacje organizacyjne znajduj si na stronie zlotu:                                                     www.zlotzuchmistrzowski.zhr.pl