Jesienne Warsztaty Hufcowych na Lubelszczy幡ie!

Niedziela, 26 czerwca 2011

Jesienne Warsztaty Hufcowych na Lubelszczy幡ie!

Druhu Hufcowy!
W dniach 30 wrze郾ia -2 pa寮ziernika br. zapraszamy Ciebie i wszystkich Twoich harcerskich przyjació, którzy s lub zamierzaj zosta hufcowymi na kolejn edycj warsztatów.  Spotkamy si tym razem na Lubelszczy幡ie, aby na starcie nowego roku harcerskiego porozmawia o pomys豉ch, problemach zwi您anych z Twoj s逝瘺 w hufcu. Miejsce i termin nie s bez znaczenia - warsztaty odb璠 si nieopodal Turnieju Dru篡n Puszcza雟kich oraz II Zlotu Dru篡nowych OHrzy!

Wykorzystaj ten weekend - bo kto mo瞠 by lepszym partnerem do rozmowy jak nie grono aktualnych i by造ch, do鈍iadczonych hufcowych, którym przysz這 pracowa z dru篡nowymi i instruktorami.
Chcemy zaproponowa Wam przewietrzenie wiedzy, do鈍iadcze w obszarze w豉snego rozwoju, niezb璠nych kompetencji jak i wspó逍racy z dru篡nowymi we wszystkich sferach oddzia造wania (metoda, organizacja pracy, motywacja). Wszystko w formie aktywnych warsztatów, uzupe軟ionych o materia造 metodyczne i mo磧iwo嗆 poznania nowych ludzi i ich punkt widzienia. Organizatorem warsztatów jest Gówna Kwatera Harcerzy ZHR a ich komendantem hm. Artur Nowak, Wicenaczelnik Harcerzy ds. kszta販enia.

Zg這szenia, zawieraj帷e:
- imi, nazwisko, stopie instruktorski
- hufiec, chor庵iew
- telefon, email
- kilka zda dotycz帷ych oczekiwa i motywacji do udzia逝 w warsztatach
jak i wszelkie pytania nale篡 przes豉 na adres: arten@wp.pl do 5 wrze郾ia br.

Pro軸a organizatorów o przesy豉niu na bie膨co zg這sze (po podj璚iu wi捫帷ej decyzji o uczestnictwie). Aby unikn望 sytuacji wycofywania si z udzia逝 w ostatnim tygodniu przed spotkaniem, prosimy dobrze przemy郵e i zaplanowa swój udzia a nast瘼nie wys豉 zg這szenie.

Uczestnictwo w warsztatach dla osób zakwalifikowanych do udzia逝 jest nieodp豉tne. Uczestnicy doje盥瘸j we w豉snych zakresie i na w豉sny koszt.

Opis wiosennej edycji warsztatów, które odby造 si na Kujawach znajdziecie TUTAJ
Do zobaczenia na Lubelszczy幡ie!

hm. Artur Nowak