Związek Harcerstwa Rzeczypospolitej

100 lat harcerstwa! Zapraszamy na konferencję prasową

Czwartek, 19 maja 2011

100 lat harcerstwa! Zapraszamy na konferencję prasową

Związek Harcerstwa Rzeczypospolitej  oraz PKP InterCity zapraszają na konferencję prasową pt. „100 Lat Harcerstwa Polskiego”

Konferencja prasowa odbędzie się w dniu 19 maja o godzinie 11:00 w Muzeum Kolejnictwa w Warszawie (ul. Towarowa 1).

W konferencji  udział wezmą:

• Podharcmistrzyni Krystyna Małkowska-Żaba – wnuczka Andrzeja Małkowskiego i Olgi Małkowskiej (założycieli harcerstwa)
  • Harcmistrz Michał Butkiewicz – przewodniczący Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej)
  • Małgorzata Sitkowska – Rzecznik PKP InterCity

W wyjeździe do Lwowa. specjalnym „Pociągiem Stulecia Harcerstwa”, który  pokona trasę Warszawa-Koluszki-Kraków-Rzeszów-Lwów  weźmie udział ponad 500 uczestników z całej Polski.

Szczegółowych informacji udziela: przewodnik  Piotr Leonarski  tel. kom. 505 245 924

Serdecznie zapraszamy

/-/ Małgorzata Sitkowska                                        /-/ Mariusz Chłopik

Rzecznik PKP InterCity                                           Szef Biura Prasowego