Z豉z Organizacji Harcerzy

Poniedzia貫k, 31 pa寮ziernika 2016

Z豉z Organizacji Harcerzy

Ju za miesi帷 rozpoczyna si Z豉z Organizacji Harcerzy ZHR - Warszawa 2016, zapraszamy wszystkich instruktorów! Has貫m przewodnim wydarzenia jest "Je郵i sól straci smak, ... See more.

Zapraszamy Ci serdecznie na Z豉z Organizacji Harcerzy 2016. Przyjed w dniach 25-27 listopada do Warszawy, spotkajmy si razem.

"Je郵i sól straci smak, czym瞠 j posoli" - to has這 tegorocznego Z豉zu Instruktorskiego - motywem przewodnim wydarzenia b璠zie praca nad sob. B璠ziesz mog pozna ró積e sposoby, pozna ekspertów w tej dziedzinie i przedyskutowa nasze metody. A jak Ty radzisz sobie z pogodzeniem pracy harcerskiej z zaanga穎waniem w inne sprawy? Przyjed i podziel si swoimi patentami z innymi.

Chcemy, aby po z豉zie zwróci uwag na konieczno嗆 nieustannej pracy nad sob na ka盥ym poziomie instruktorskim równolegle do pe軟ionej s逝瘺y. Spróbujemy pomóc Ci, aby pozna kierunki metodyczne, które akcentuj prac nad sob w rozwoju instruktorskim.

Wyk豉dy i spotkania w sobot przed po逝dniem 26 listopada b璠 mia造 charakter otwarty, zapraszamy nie tylko instruktorów ZHR, ale wszystkich ch皻nych. Ca造 program do odnalezienia na stronie z豉zu: http://zlaz2016.zhr.pl/.

Do zobaczenia na Z豉zie! Zapisz si ju teraz na stronie z豉zu!