Harce na 100-lecie Harcerstwa

Pi徠ek, 25 marca 2011

Harce na 100-lecie Harcerstwa

Tradycj lat ubieg造ch gor帷o zapraszamy Was na 29. Ogólnopolskie Puszcza雟kie Harce, które w tym roku odb璠 si w SETN ROCZNIC POWSTANIA HARCERSTWA w Polsce.
To dok豉dnie 22 maja 1911 roku Twórca Harcerstwa - Andrzej Ma趾owski wyda rozkaz powo逝j帷y pierwsze trzy polskie dru篡ny skautowe we Lwowie.
Harce to spotkanie zast瘼ów, gdzie przewodni ide jest puszcza雟two.
Czekamy na Ka盥 i Ka盥ego z Was. Wierzymy, 瞠 nasze wielomiesi璚zne wysi趾i zaowocuj tym, i na Puszcza雟kich Harcach prze篡jecie Wielk Przygod, zawi捫ecie przyja幡ie, które przetrwaj lata a zast瘼y zmierz si w rywalizacji o Puszcza雟ki Proporzec - przechodnie trofeum Harców.
Staramy si naszych wiernych przyjació czym zaskoczy a tak瞠 zdoby serca tych, którzy przyjad po raz pierwszy.
Je郵i lubicie w璠rówki urokliwymi zak徠kami, je郵i pragniecie zmierzy si z w豉snymi s豉bo軼iami i sprawdzi swoj teoretyczn wiedz w praktyce -przyje盥瘸jcie!
Czekamy na Was! Zielona, pi瘯na a zarazem dzika Puszcza Kozienicka czeka.
Pionki, 27-29 maja 2011 roku.
Wi璚ej informacji oraz zg這szenia na naszej stronie internetowej
www.puszczanskieharce.zhr.pl

Sztab