Dni pe軟e serdecznych relacji

Wtorek, 13 wrze郾ia 2016

Dni pe軟e serdecznych relacji

Tegoroczna, XXXIV Pielgrzymka ZHR na Jasn Gór zgromadzi豉 ponad 350 harcerek, harcerzy, instruktorek i instruktorów. Obok tradycyjnych ju punktów programu, jakimi s sobotnie nocne czuwanie w Jasnogórskiej Bazylice oraz niedzielna Msza 安. pod szczytem Jasnogórskim, w której uczestniczyli鄉y wspólnie z kombatantami Armii Krajowej, tegoroczna pielgrzymka posiada豉 równie kilka nowo軼i. To przede wszystkim powrót do organizacji bazy namiotowej ulokowanej w bezpo鈔ednim s御iedztwie Jasnogórskiego Klasztoru. Z mo磧iwo軼i obozowania pod namiotami skorzysta這 10 grup 鄉ia趾ów, a tak瞠 organizacja zaj耩 warsztatowych, które odbywa造 si równolegle z gr miejsk pt. „安i璚i Polscy”. By造 to warsztaty teatralne, filmowe, fotograficzne, plastyczne, medialne – radiowe w Radiu Jasna Góra, chóralne oraz medialne – webmasterskie. W warsztatach wzi窸o udzia 陰cznie 110 uczestników pielgrzymki. Nowym pomys貫m by這 równie spotkanie naszych pielgrzymów w Dolinie Mi這sierdzia. Mia這 ono charakter pikniku i spotkania z piosenk chrze軼ija雟k.

Kolejna harcerska pielgrzymka ju za rok. B璠zie to pielgrzymka Jubileuszowa – XXXV. Ju dzi zapraszamy na ni wszystkich, którzy chc do鈍iadczy harcerskiej, pielgrzymkowej atmosfery ! Czuwaj ! Do zobaczenia na Jasnej Górze !

Zapraszamy równie do odwiedzania strony internetowej XXXIV Pielgrzymki ZHR na Jasn Gór oraz podzielenia si swoimi wra瞠niami z jej przebiegu.

Nasza pielgrzymka trwa.