ZHR laureatem nagrody Kustosz Pami璚i Narodowej

Wtorek, 24 maja 2016

ZHR laureatem nagrody Kustosz Pami璚i Narodowej

20 maja 2016 roku odby豉 si uroczysto嗆 wr璚zenia nagród Kustosz Pami璚i Narodowej. Nagroda Instytutu Pami璚i Narodowej przyznawana jest za zas逝gi w upami皻nianiu historii narodu polskiego. Tegorocznymi laureatami zostali 如. Irena Sandecka, gen. Janusz Brochwicz-Lewi雟ki ps. „Gryf", dr hab. Janusz Smaza, Zwi您ek Harcerstwa Rzeczypospolitej i Stowarzyszenie Pokolenie.

To wielki zaszczyt dla Zwi您ku Harcerstwa Rzeczypospolitej by w tak zacnym gronie. Wyró積ienie jest nie tylko potwierdzeniem naszych zas逝g w dzia豉niu na rzecz pami璚i narodowej, lecz tak瞠 ogromnym zobowi您aniem dla wszystkich harcerek i harcerzy.

Nagrody w Sali Wielkiej Zamku Królewskiego w Warszawie wr璚zy prezes IPN dr ㄆkasz Kami雟ki. W imieniu Zwi您ku Harcerstwa Rzeczypospolitej statuetk odebra hm. Grzegorz Nowik, Przewodnicz帷y ZHR.

Zdj璚ia z uroczysto軼i autorstwa Macieja Sadowskiego dost瘼ne s pod adresem https://drive.google.com/folderview?id=0B1oLAgv6KcYqYWkweTl2TGd6LVU&usp=sharing