Zbi鏎ka Kr璕u Harcmistrz闚 „Jego nauka w nas“

Wtorek, 22 marca 2011

Zbi鏎ka Kr璕u Harcmistrz闚 „Jego nauka w nas“

Druhowie!

Zapraszam Bra Kr璕u na zbiórk „w przededniu“ beatyfikacji Ojca 安i皻ego Jana Paw豉 Wielkiego,

Tematem przewodnim zbiórki b璠zie spojrzenie na nasz wspó販zesno嗆 przez pryzmat nauczania Bia貫go Pielgrzyma, w szóst rocznic Jego 鄉ierci.

Obecnie, zaj璚i ci庵造mi sporami metodycznymi, nie zauwa瘸my jak zaczynamy drepta w miejscu, stawiaj帷 鈔odki i narz璠zia w miejsce celów i coraz wyra幡iej zamykaj帷 si na wyzwania czasu. Nale篡 przywróci naszemu harcerstwu odpowiednie proporcje i porozmawia o wyzwaniach, wobec których staje ZHR, a które implikuj okre郵anie celów programowych na najbli廣ze lata.

Termin: Sobota, dnia 2 kwietnia 2o11 roku, w godzinach od 1o.3o do 21.37.

Miejsce:                 Warszawa, Dom Polonii, ul. Krakowskie Przedmie軼ie 64.

Zaproszeni:           Cz這nkowie Kr璕u, harcmistrzowie, podharcmistrzowie pod opiek swoich opiekunów prób harcmistrzowskich.

Program:              1o.oo – 1o.3o       – przybywanie uczestników

1o.3o – 1o.4o       – apel rozpoczynaj帷y

1o.4o – 11.55       – dyskusja przy 郾iadaniu – wyzwania harcmistrzowskie – Naczelnik Harcerzy i Wódz Kr璕u

12.oo – 12.45       – Msza 鈍. – wdzi璚zni za beatyfikacje Jana Paw豉 II

13.oo – 14.3o       – Z這 dobrem zwycie瘸j! – czyli ZHR w s逝瘺ie publicznej w cieniu Krzy瘸      z Krakowskiego Przedmie軼ia

14.4o – 16.1o       – Czy mo積a Bogu powiedzie NIE! – czyli ZHR wobec post瘼uj帷ej laicyzacji

16.15 – 17.oo       – obiad (uczestnicy zbiórki wp豉caj 2o z do Komendanta zbiórki),

17.oo – 18.3o       – Jak miar mierzy cz這wieka? – czyli jakim by instruktorem, wychowawc, wzorem w post鈍iecie postmoralnej pustki

18.4o – 19.3o       – BS 2011 – spotkanie z Komendantem Wyprawy

19.3o – 20.oo       – Ostatni 安iadkowie i 安iat wokó nas – o programach GKH-y

2o.15 – 21.15       – Obrz璠owy kominek Kr璕u

21.3o – 21.37       – Capstrzyk ko鎍z帷y spotkanie Kr璕u

Aby u豉twi uczestnictwo jak najszerszemu gronu harcmistrzów w trakcie zbiórki przedstawi Wam plan spotka Kr璕u na najbli窺zy rok.

Ze smutkiem informuj o 鄉ierci naszego Brata hm. Leszka Bia豉cha. Zapraszam cz這nków Kr璕u na nabo瞠雟two 瘸這bne, które odb璠zie si w dniu 24 marca 2011 roku o godz 11.oo w Katedrze Polowej WP przy ul. D逝giej w Warszawie, po którym nast徙i po瞠gnanie drogiego nam Zmar貫go na cmentarzu przy ul. Wa豚rzyskiej.

Wszystkich prosz o modlitw w intencji Leszka i Jego najbli窺zych.

Czuwaj!

Wódz Kr璕u Harcmistrzów