34. Puszcza雟kie Harce

字oda, 13 kwietnia 2016

34. Puszcza雟kie Harce

Puszcza雟kie Harce to niezwyk貫 spotkanie, niezapomniane wyzwanie i odrobina rywalizacji. Miejsce, które 陰czy ludzi, w którym ka盥y odnajdzie to czego szuka…

W zgodzie z wieloletni tradycj, zapraszamy do udzia逝 w ogólnopolskim zlocie zast瘼ów harcerskich i w璠rowniczych. Po raz trzydziesty czwarty w dniach 20-22 maja 2016 roku, le郾e ost瘼y Puszczy Kozienickiej rozbrzmi g這sami setek harcerek i harcerzy ze wszystkich stron kraju!

Goszcz帷 na Puszcza雟kich Harcach, b璠ziecie mieli niepowtarzaln okazj do sprawdzenia swoich umiej皻no軼i w braterskiej rywalizacji o Puszcza雟ki Proporzec oraz do prze篡cia przygody, która zaowocuje nowymi do鈍iadczeniami i przyja幡iami.

Zach璚amy do odwiedzenia strony internetowej PH oraz strony zlotu na facebooku, gdzie znajduj si wszystkie niezb璠ne informacje.

2016 Puszczanskie Harce Intro