Majowy zlot ZHR-Rodzinie

Poniedzia貫k, 22 lutego 2016

Majowy zlot ZHR-Rodzinie

Zabierz rodzin do Krakowa i we udzia w majowym zlocie ZHR-Rodzinie! Na zg這szenia czekamy do 20 marca 2016!

Nie masz pomys逝 na to jak sp璠zi z rodzin majowy d逝gi weekend? Chcesz 鈍i皻owa w wyj徠kowym miejscu, spotka si z przyjació軛i z harcerstwa, pozwiedza albo odpocz望 w górach? Mamy dla Ciebie fantastyczn propozycj – we udzia w kolejnej inicjatywie programu ZHR Rodzinie i pow璠ruj z nami szlakiem s逝gi Bo瞠go Jerzego Ciesielskiego!

Jaki termin: 26-29 maja 2016r.

Zakwaterowanie: Schronisko M這dzie穎we, Kraków ul. Sokolska 17

Nocleg bez po軼ieli: 30 z/rodzic, 20 z/dziecko 5+

Wy篡wienie: zapewniamy obiad w czw, pt i sb dla wszystkich uczestników

Co jest w programie: Zwiedzanie Podziemi Rynku w Krakowie, Park Do鈍iadcze, Solilandia, rejs Wis陰 i wizyta w Opactwie Tynieckim**, wycieczka w góry, pokaz i spotkaniem z re篡serem filmu o Jerzym Ciesielskim.

Gdzie i do kiedy zapisy: Do 20 marca 2016 TUTAJ

Zaliczka: 100 z od rodziny

Op豉ta programowa: 50 z/rodziny

Czekamy na Wasze zg這szenia!

Znajd nas na FaceBooku!

*Cena dla pokoi bez 豉zienki i bez po軼ieli. Koszt noclegu w pokoju z 豉zienk to 50zl/os, koszt po軼ieli: 5z/os.

Ilo嗆 pokoi z 豉zienkami: 2 x 2osobowe, 2 x 3 osobowe i 2 x 4 osobowe

** Rejs i zwiedzanie oraz warsztaty w Ty鎍u dla wszystkich uczestników pokryty z bud瞠tu projektu

ZHR Rodzinie 2016