III Otwarte Mistrzostwa Zwi您ku Harcerstwa Rzeczypospolitej w P馧maratonie

Czwartek, 4 lutego 2016

III Otwarte Mistrzostwa Zwi您ku Harcerstwa Rzeczypospolitej w P馧maratonie
7 maja 2016 roku odb璠zie si IX Bieg Piastowski (pó軛araton, czyli 21 km 97 m) tradycyjnie na trasie z Kruszwicy (start Mysia Wie瘸) do Inowroc豉wia (meta na Stadionie Miejskim im. Inowroc豉wskich Olimpijczyków).
W tym roku, mo積a ju powiedzie – po raz kolejny, utworzona zosta豉 dodatkowa kategoria klasyfikacyjna „harcerze”, a wydarzenie dodatkowo nosi nazw III Otwarte Mistrzostwa Zwi您ku Harcerstwa Rzeczypospolitej w Pó軛aratonie. Na zwyci瞛ców czeka b璠 puchary ufundowane przez Naczelniczk Harcerek i Naczelnika Harcerzy. Zawody otwarte s dla cz這nków wszystkich organizacji harcerskich.
 Je郵i jeste pe軟oletnim harcerzem/harcerk i chcesz podj望 wyzwanie zapraszamy na start, wszystkich zapraszamy na met!
 Wejd na stron http://biegpiastowski.pl/, wybierz zak豉dk Zapisy, wype軟ij formularz zg這szeniowy zaznaczaj帷 Klasyfikacja generalna: Bieg, Klasyfikacja dodatkowa: Harcerze.
Podczas odbioru pakietu startowego cz這nkowie organizacji harcerskich b璠 zobowi您ani przedstawi odpowiednie za鈍iadczenie. Szablon b璠zie wkrótce dost瘼ny na stronie biegu.