Bo穎narodzeniowe 篡czenia od Naczelnika

Pi徠ek, 25 grudnia 2015

Bo穎narodzeniowe 篡czenia od Naczelnika
Wszystkim naszym zuchom, harcerzom, Instruktorom, Rodzicom i Partnerom w wychowaniu m這dzie篡 篡cz Mi這軼i p造n帷ej z betlejemskiego 興óbka. Niech Pan Jezus obdarza Was swoja opiek od 鈍i皻a i w ka盥ym zwyk造m dniu nowego 2016 roku. Wszystkim 篡cz Wiary i Nadziei, 瞠 trudno軼i, które nas w 篡ciu spotykaj s po co. 砰cz, aby otacza這 Was zawsze grono dobrych ludzi i przyjació, którzy b璠 chcieli dzieli z Wami smutki i rado軼i. Niech s這鎍e zawsze 鈍ieci nad Waszymi decyzjami.

Czuwaj!

Hm. Robert Kowalski