Związek Harcerstwa Rzeczypospolitej
Główna Kwatera Harcerzy
ul. Litewska 11/13
00-589 Warszawa
tel.: 22 629-12-39  e-mail: gkh@zhr.pl


1pro

Ostatni Świadkowie
Wiara.zhr.pl

Tegoroczny Złaz Programowo-Metodyczny Organizacji Harcerzy ZHR w Opolu już za nami.

Środa, 2 grudnia 2015

Tegoroczny Złaz Programowo-Metodyczny Organizacji Harcerzy ZHR w Opolu już za nami.

W złazie wzięło udział 235 uczestników oraz zaproszonych gości. Przeprowadzono 5 ścieżek tematycznych z wykładami, dyskusją i zajęciami warsztatowymi. Uczestnicy wysłuchali 3 wykładów historycznych, recitalu patriotycznego, wzięli udział w nocnym spacerze po Opolu, a także zawodach w dyscyplinach rycerskich oraz turnieju halowej piłki nożnej. Uzupełnieniem były zajęcia fakultatywne, do wyboru spośród 7 zróżnicowanych tematów. Odbyła się także odprawa Komendantów Chorągwi z członkami Głównej Kwatery naszej organizacji.

Większość złazowych zajęć była rejestrowana i nagrania video zarówno ze ścieżek tematycznych, jak i zajęć fakultatywnych oraz wykładów historycznych będą sukcesywnie publikowane na stronie złazu www.zlaz2015.zhr.pl. Obecnie udostępniono 15 galerii zdjęć z poszczególnych dni i wydarzeń złazowych oraz materiały przekazane przez prowadzących zajęcia, zaś w zakładce PRESS znajduje się podsumowanie doniesień medialnych dotyczących naszego złazu.

Uczestników złazu zapraszamy do wypełnienia pozłazowej ANKIETY. Pomoże ona podsumować złaz i wyciągnąć wnioski na przyszłość.

 

Czuwaj!

Złaz2015PRESS