Uczestnicy tegorocznego Z豉zu programowo-Metodycznego przybyli do Opola.

Sobota, 28 listopada 2015

Uczestnicy tegorocznego Z豉zu programowo-Metodycznego przybyli do Opola.

Za nami ju prezentacja stoisk wystawowych chor庵wi na targach pomysów metodycznych i programowych, rywalizacja mi璠zy chor庵wiami w dyscyplinach 鈔edniowiecznych, dwa spotkania z histori – regionu w którym si znajdujemy – 奸御ka oraz Tajnego Hufca Harcerzy w Gdyni, a tak瞠 emocje sportowe. W sali gimnastycznej rozegrany zosta turniej pi趾arskich pi徠ek, a reprezentacje wystawi造 oczywi軼ie poszczególne chor庵wie.

Koniecznie trzeba doda, 瞠 z bazy z豉zowej prowadzona by豉 audycja radiowa w ca這軼i po鈍i璚ona roli harcerstwa w naszym spo貫cze雟twie, specyfice naszej organizacji, a tak瞠 ciekawym do鈍iadczeniom instruktorskim. Go軼ili鄉y na antenie Rozg這郾i Regionalnej Polskiego Radia w Opolu – Radia Opole. Kolejna audycja ze z豉zu w sobot po 13.10.

Wi璚ej informacji oraz dodatkowych materiaów, a tak瞠 galerie zdj耩 na www.zlaz2015.zhr.pl.