Związek Harcerstwa Rzeczypospolitej
Główna Kwatera Harcerzy

Ostatni Świadkowie

206 instruktorów naszej organizacji zgłosiło swój udział w tegorocznym Złazie Programowo-Metodycznym naszej organizacji w Opolu.

Środa, 18 listopada 2015

Początek naszego złazu już za 9 dni! W poniedziałek 16 listopada, w dniu gdy upłynął termin rejestracji, liczba zgłoszonych uczestników złazu wynosiła 206.
Nadal można się zgłaszać, lecz nie jest już gwarantowane otrzymanie pełnego pakietu uczestnika.
Warto zapoznać się ze szczegółowym planem złazu a także z opisem poszczególnych ścieżek i wybrać tę, która najlepiej spełnia Wasze indywidualne oczekiwania.
Arkusz rejestracyjny dostępny jest TUTAJ!, a szczegółowe informacje dotyczące Złazu oraz program na stronie www.zlaz2015.zhr.pl

Warto dodać, że tegoroczny złaz objęty został Patronatami honorowymi najważniejszych władz kościelnych, samorządowych i akademickich Opolszczyzny - Biskupa Opolskiego ks. prof. dr hab. Andrzej Czaji, Marszałka Województwa Opolskiego pana Andrzej Buły, Prezydent Miasta Opola pana Arkadiusza Wiśniewskiego oraz Rektora Uniwersytetu Opolskiego Prof. dr hab. Stanisława Nicieji.

Czuwaj!

Złaz2015PRESS