Zg這szenia na Z豉z Programowo-Metodyczny Organizacji Harcerzy ZHR – do 13 listopada!

Poniedzia貫k, 2 listopada 2015

Zbli瘸 si termin naszego tegorocznego Z豉zu Programowo-Metodycznego. Spotkamy si w dniach 27-29 listopada w Opolu, warto wi璚 ju dzi zarezerwowa sobie pewne miejsce (i pe軟y pakiet uczestnika) w tym wa積ym, instruktorskim wydarzeniu. Tematem przewodnim naszego spotkania b璠zie poszukiwanie 廝óde, korzeni harcerskiej i instruktorskiej pracy w ZHR, pod has貫m: „P造闓y do 廝óde, pod pr康”.

Do 13 listopada czekamy na zg這szenia. Arkusz rejestracyjny dost瘼ny jest TUTAJ!, a szczegó這we informacje dotycz帷e Z豉zu oraz program na stronie www.zlaz2015.zhr.pl

Istnieje mo磧iwo嗆 zg這szenia si po wyznaczonym terminie, ale w takim przypadku nie gwarantujemy pe軟ego pakietu uczestnika.

Polecamy uwadze tak瞠 atrakcje turystyczne Opola!

Do zobaczenia w Opolu!

Czuwaj!