Zaproszenia na sympozjum kr璕闚 kleryckich

字oda, 20 maja 2015

Zaproszenia na sympozjum kr璕闚 kleryckich

Druhowie,

Podczas audiencji dla formatorów zakonnych na zako鎍zenie Kongresu 砰cia Konsekrowanego 11 kwietnia 2015 r. w Rzymie Ojciec 鈍. Franciszek powiedzia: „Wa積a jest misja, ale równie wa積e jest wychowywanie do misji, kszta速owanie tego zapa逝 do g這szenia, zapa逝 do pój軼ia wsz璠zie, na wszystkie peryferie, aby wszystkim opowiedzie o mi這軼i Jezusa Chrystusa, a zw豉szcza dalekim, najmniejszym i biednym – pozwalaj帷, by i oni nas ewangelizowali”.

Nawi您uj帷 do tego przes豉nia chcemy podczas kolejnego, czternastego ju Ogólnopolskiego Sympozjum Kr璕ów Kleryckich ZHR nie tylko zastanawia si w zaciszu l康zkiego klasztoru nad „harcersk duchowo軼i”, któr tak pi瘯nie sformu這wa nam 鈍. Jan Pawe II w 1999 roku, ale i podj望 trud pewnej praktyki ewangelizacyjnej na Polach Lednickich.

Dlatego zapraszam Was wszystkich – cz這nków formalnych Kleryckich Kr璕ów Harcerskich, nie tylko z ZHR, ale i z innych organizacji harcerskich, jak równie alumnów „niezrzeszonych” – zainteresowanych duszpasterstwem harcerskim – do udzia逝 w tym wydarzeniu.

Przybywajcie do L康u ko這 Konina i Gniezna!

Termin: 5-7 czerwca 2015 r.

Miejsce: Wy窺ze Seminarium Duchowne Towarzystwa Salezja雟kiego w L康zie, L康 101, 62-406 L康ek (wielkopolskie) oraz Pola Lednickie

Szcz窷 Bo瞠! Czuwaj!

Przewodnicz帷y Rady Krajowej HKK ZHR