Puszcza雟kie Harce

Tegoroczne Puszcza雟kie Harce tu, tu
Druhno zast瘼owa, Druhu zast瘼owy,
Zapraszamy – Czekamy na zg這szenia

W zgodzie z wieloletni tradycj, chcemy zaprosi Was do udzia逝 w Ogólnopolskim Zlocie Zast瘼ów Harcerskich i W璠rowniczych. Po raz trzydziesty trzeci w dniach 29-31 maja 2015 roku, le郾e ost瘼y Puszczy Kozienickiej rozbrzmiej g這sami setek harcerek i harcerzy ze wszystkich stron Polski.

Goszcz帷 na Puszcza雟kich Harcach, b璠ziecie mieli niepowtarzaln okazj do sprawdzenia swoich umiej皻no軼i w braterskiej rywalizacji o trofeum przechodnie Harców – Puszcza雟ki Proporzec oraz do prze篡cia przygody, która zaowocuje nowymi do鈍iadczeniami i przyja幡iami.

Zach璚amy do odwiedzenia strony internetowej PH www.puszczanskieharce.zhr.pl oraz strony zlotu na Facebook-u: www.facebook.com/pharce, gdzie znajdziecie wszystkie niezb璠ne informacje.

Czuwaj!

Do zobaczenia przy puszcza雟kiej watrze!

Komendantka
33. Puszcza雟kich Harców