Nowy Naczelnik Harcerzy

Poniedzia貫k, 20 kwietnia 2015

Nowy Naczelnik Harcerzy
Urodzony w Warszawie. Absolwent Zarz康zania i Marketingu w Szkole Gównej Handlowej w Warszawie. Tematem jego pracy magisterskiej by這 Motywowanie w organizacjach pozarz康owych na przyk豉dzie ZHR. Zawodowo zajmuje si konsultingiem. M捫 Katarzyny, tata Marysi, Basi, Ma貪osi i Tosi.

Kowalski-wrezeniesznuru

O SOBIE

Znam si na budowaniu zespoów. Od lat zajmuj si programami transformacji biznesowej poczynaj帷 od budowania strategii poprzez prowadzenie projektów wdro瞠niowych ko鎍z帷 na prowadzeniu konkretnych warsztatów i szkole.

Braterstwo to dla mnie wspó逍raca z osobami których nie znam, tak jakby byli moimi wieloletnimi przyjació軛i.

Moim najbardziej „oswojonym” miejscem jest kanapa w du篡m pokoju.

W wolnych chwilach… A co to jest wolna chwila? :)

Najwi瘯sz satysfakcj sprawia mi obserwowanie, gdy ludzie wokó mnie si rozwijaj. Jestem wtedy naprawd szcz窷liwy.

Od 2 lat biegam i je盥輳 na rolkach. 26.04 zamierzam przebiec swój pierwszy maraton w ramach imprezy Warsaw Orlen Maraton.

Du穎 czasu sp璠zam w samochodzie, dlatego s逝cham du瞠j ilo軼i audiobooków.

HARCERSKA DROGA:
  •     w harcerskie szeregi wst徙i w szkole podstawowej nr 204 – 141 Warszawska Dru篡na Harcerzy (ZHP)
  •     w liceum nale瘸 do 2 Warszawskiej Dru篡ny W璠rowników
  •     ju jako instruktor, do za這篡 i prowadzi 337 Warszawsk Dru篡n W璠rowników „Wilki”
  •     by hufcowym Warszawskiego Hufca Harcerzy „Klucz”
  •     pe軟i funkcj wicekomendanta Mazowieckiej Chor庵wi Harcerzy
  •     przez 4 lata przewodnicz帷y Kapitu造 Harcerza Rzeczypospolitej w MazowieckiejChor庵wi Harcerzy
  •     by szefem Centralnej Szko造 Instruktorskiej
  •     by cz這nkiem Naczelnictwa i Sekretarzem Generalnym
  •     w minionych dwóch kadencjach cz這nek Komisji Harcmistrzowskiej oraz Komendant Warsztatów Harcmistrzowskich „Znaki Czasu”
  •     przez 6 lat dzia豉 w kapitu豉 stopnia Harcerzy Rzeczypospolitej, w tym 4 lata by przewodnicz帷ym tej kapitu造
  •     od 7 lat jest pe軟omocnikiem Naczelnictwa do spraw ubezpiecze