Pierwsza Zbi鏎ka Kursu Podharcmistrzowskiego SKOLE II!

字oda, 11 marca 2015

Pierwsza Zbi鏎ka Kursu Podharcmistrzowskiego SKOLE II!

Pierwsza Zbiórka Kursu Podharcmistrzowskiego SKOLE II odby豉 si dnia 1 marca 2015, w Narodowy Dzie Pami璚i 皋軟ierzy Wykl皻ych na terenie Krakowa.

9 kursantów wraz z Kadr Kursu oraz Komendantem Chor庵wi spotka這 si o godz. 17:00 pod popiersiem Za這篡ciela Harcerstwa. Po apelu z krótkim s這wem Komendanta Chor庵wi i ma貫j grze udali鄉y si do klasztoru Braci Kapucynów gdzie odby豉 si Kominek, który w du篡m stopniu przybli篡 nam, z czym wi捫e si bycie PODHARCMISTRZEM. Kominek prowadzi Komendant Kursu hm. Marcin Dorosz.

Na kominku us造szeli鄉y s這wa wielkich postaci. Nast瘼nie Komendant Kursu odnosi si do ka盥ego cytatu i u鈍iadamia nas jaki powinien by podharcmistrz, co daje bycie podharcmistrzem oraz za co powinien by odpowiedzialny.

Na czas kursu SKOLE II ka盥y z nas ma przydzielona funkcj, zadania do wykonania z wielu dziedzin rozwoju oraz Harc-mistrza, z którym powinni鄉y odby kilka spotka oraz w璠rówk.

Po tej ciekawej zbiórce, któr sp璠zili鄉y w 鈍ietnej atmosferze czekaj nas 4 biwaki do miejsc zwi您anych z Andrzejem Ma趾owskim m. in.: Zakopane, Kraków, Lwów i Tarnów.

Na koniec stan瘭i鄉y w kr璕u i w braterskim u軼isku po瞠gnali鄉y si.

Kadra Kursu:
Komendant: hm. Marcin Dorosz
Zast瘼ca Komendanta: phm. Jaros豉w Kuczaj

Kursanci: pwd. ㄆkasz Brzezi雟ki, ks. pwd. Przemys豉w Cios, pwd. Bartosz D瑿owski, pwd. Hubert Dziadzio, pwd. Krzysztof Francuz, pwd. Sebastian Liszka, pwd. Grzegorz Noga, pwd. Piotr Rz御a, pwd. Micha Kruk, pwd. Jan Dziadek, pwd. Wisz Or這wski, pwd. Micha Krudysz.

Najbli窺zy biwak odb璠zie si w dniach 20-22 III 2015 w Zakopanem.

Tekst i foto: pwd. Micha Kruk HR

PHM2015-mlp1