Badanie hufc闚 w Organizacji Harcerzy ZHR

字oda, 18 lutego 2015

Badanie hufc闚 w Organizacji Harcerzy ZHR

Druhowie!

Ju w marcu, w stolicy Polski odb璠zie si spotkanie Gównej Kwatery Harcerzy, komendantów chor庵wi oraz hufcowych reprezentuj帷ych wszystkie 鈔odowiska Organizacji Harcerzy Zwi您ku Harcerstwa Rzeczypospolitej. W trakcie spotkania podejm kluczowe z punktu widzenia programu i strategii rozwoju decyzje, wymieni si do鈍iadczeniami oraz wyznacz dalsze kierunki dzia豉 dla Chor庵wi i Hufców, które prowadz.

Aby spotkanie mia這 wymiar praktyczny i rzeczywisty, zamierzamy wykorzysta w jego trakcie aktualne informacje o naszej Organizacji. S逝篡 temu maj (poza znajomo軼i reprezentowanych 鈔odowisk) dane z trwaj帷ego jeszcze spisu instruktorów i jednostek CESEI oraz dane z niniejszej ankiety, któr kierujemy do szerokiego grona instruktorskiego Organizacji Harcerzy. Zapraszamy Was do podzielenia si swoimi do鈍iadczeniami i przemy郵eniami. Przes豉ne przez Druhów uwagi, obserwacje, wnioski i propozycje b璠 uwzgl璠nione w trakcie warsztatów i pos逝膨 rozbudowaniu analizy sytuacji naszej Organizacji ze szczególnym uwzgl璠nieniem roli i sytuacji w hufcach.

W imieniu uczestników Warsztatów Hufcowych oraz Gównej Kwatery Harcerzy z góry dzi瘯uj za po鈍i璚ony czas i przes豉ne informacje.

Czuwaj!

hm. Sebastian Grochala

Naczelnik Harcerzy ZHR

LINK DO ANKIETY: https://docs.google.com/forms/d/19n4EoyS-hT8_x7dnPU7JVOUSqMAWS__TsiJoS9ylQLo/viewform