Opiekun na Medal

Poniedzia貫k, 12 stycznia 2015

Opiekun na Medal

Druhu,

Czy zdarzy這 Ci si zdobywa stopie, gdy spotka貫 si z opiekunem w celu omówienia próby raptem 2-3 razy i mia貫 poczucie, 瞠 i tak o najwa積iejszych rzeczach w Twoim 篡ciu opiekun nie ma poj璚ia?

Czy zdarzy這 Ci si by opiekunem próby na stopie, gdy mia貫 poczucie, 瞠 podopieczny wymyka Ci si, a Ty nie mia貫 do niego klucza?

Czy zdarzy這 Ci si pracuj帷 w Komisji czy Kapitule mie poczucie, 瞠 ten opiekun nie powinien by opiekunem, bo sam poziom próby ju na to pokazuje?

Zapraszamy na unikalne warsztaty pod nazw „Opiekun na Medal”.

W ci庵u 12h pracy warsztatowej zapoznasz si z kluczowymi narz璠ziami pracy skutecznego opiekuna próby na stopie. Instruktorzy, którzy wykonuj zawód coacha podziel si swoimi do鈍iadczeniami wykorzystywania niektórych narz璠zi i zaproponuj Ci skuteczny model sprawdzony w 鈔odowisku harcerskim. Opowiedz jak zadawa pytania, aby podopieczny chcia si rozwija. Podpowiedz jak utrzyma wysok motywacj w zdobywaniu stopnia.

Termin: 28-29.03.2015

Miejsce: Warszawa

Szczegó造 logistyczne dla zainteresowanych.

Zg這szenia: Krzysztof Skorupski Tel. 884888975 lub mailowo krzychu.skorupski@gmail.com

Wojciech Szymczak
Robert Kowalski