Konkurs zwi您any z uczczeniem Narodowego Dnia Pami璚i 皋軟ierzy Wykl皻ych

Warszawa dnia, 28 lutego 2011 roku

Rozkaz L 2/11

Druhowie!

1 marca 2011 roku obchodzi b璠ziemy Narodowy Dzie Pami璚i „皋軟ierzy Wykl皻ych”,  który ma by  wyrazem ho責u dla 穎軟ierzy drugiej konspiracji za 鈍iadectwo m瘰twa, niez這mnej postawy patriotycznej i przywi您ania do tradycji niepodleg這軼iowych, za krew przelan w obronie Ojczyzny.
安i皻o to ma zarazem s逝篡 upowszechnianiu, w szczególno軼i w鈔ód nas harcerzy, wiedzy
o bohaterach, którzy nie pogodzili si z komunistycznym zniewoleniem Polski i z broni w r瘯u walczyli o suwerenn i niepodleg陰 Rzeczpospolit.

Jak wiemy z najnowszej historii wielu z nich  odda這 „za spraw” swoje 篡cie i  za co  otrzymali tytu zdrajcy Polski i  bezimienne mogi造.

Przyk豉dem mo瞠 tu pos逝篡 s造nny gen. August Emil Fieldorf, ps. Nil oraz
rotm. Witold Pilecki.

My Instruktorzy, harcerze Rzeczypospolitej jeste鄉y spadkobiercami warto軼i tych wspania造ch rycerzy.

Dlatego te dzi zg豉szam si do Was z apelem i wzywam Was, Instruktorzy,  Harcerze aby軼ie ca造m sob w陰czyli si w swych lokalnych spo貫czno軼iach w uroczysto軼i Narodowego  Dnia Pami璚i \"皋軟ierzy Wykl皻ych”. Je郵i na terenie gdzie dzia豉 nasza jednostka, w豉dze samorz康owe nie przewidzia造 obchodów ww. uroczysto軼i zach璚am Was aby軼ie sami  zorganizowali  Dzie „皋軟ierzy Wykl皻ych” dla swej spo貫czno軼i lokalnej.

Pami皻amy o Was 皋軟ierze Wykl璚i i CZUWAMY!

1.                   Konkurs zwi您any z uczczeniem Narodowego  Dnia Pami璚i \"皋軟ierzy Wykl皻ych”.

1.1.            Og豉szam konkurs dla chor庵wi zwi您any z uczczeniem Narodowego  Dnia Pami璚i \"皋軟ierzy Wykl皻ych”.

1.2.            Komendanci chor庵wi dokonuj帷 wewn皻rznej weryfikacji wyszczególni hufiec, zwi您ek dru篡n lub dru篡n,  która  ich zdaniem w szczególny sposób wyró積i si uczestnicz帷 lub organizuj帷 ww. uroczysto嗆.

1.3.            Nast瘼nie komendant chor庵wi  najlepsz jednostk w chor庵wi  zg這si pod adres lkrzyz122@gmail.com do hm Leszka Krzy瘸nowskiego wraz z opisem wyró積ienia,  zdj璚iem. Do 20 kwietnia 2011 roku.

1.4.            Naczelnik wybierze i wyró積i z po鈔ód wszystkich zg這szonych przez ww. komendantów chor庵wi trzy jednostki, które jego zdaniem najbardziej zaanga穎wa造 si w uroczysto軼i Dnia „皋軟ierzy Wykl皻ych”.

Czuwaj!

hm. Rados豉w Podogrocki