Zlot SUPER 2014

Pi徠ek, 19 grudnia 2014

Zlot SUPER 2014

Ma tegorocznym zlocie SUPER stawili si 鄉ia趾owie z kadr 6 gromad: 3 Lubelskiej GZ-ów "Rycerze Koziego Grodu", 9 Gdy雟kiej GZ-ów "Wojownicy Klanu Keiko", 6 Pozna雟kiej GZ-ów "Wilcz皻a", 4 Zamojskiej GZ-ów "Stra積icy Królestwa Wiatru", 106 ódzkiej GZ-ów "Obro鎍y Wiecznego Lasu" i 8 Pozna雟kiej GZ-ów "Le郾i Rycerze".

Ich dynamiczne zmagania najlepiej opisuje film podsumowuj帷y dost瘼ny pod adresem http://youtu.be/A0jLF9UMELA

Zlot SUPER to miejsce corocznej rywalizacji kadr najlepszych m瘰kich gromad ZHR. W tym roku do udzia逝 zaproszeni zostali tylko zdobywcy kategorii SUPER oraz zwyci瞛cy chor庵wianych turniejów zuchowych. Turniej wygra豉 kadra 6 Pozna雟kiej Gromady Zuchów "Wilcz皻a" uzyskuj帷 na rok przechodni róg zwyci瞛ców.

Zlot zuchowy SUPER 2014