Akcja Paczka 2014

Poniedzia貫k, 24 listopada 2014

Akcja Paczka 2014

Czuwaj!

Szczegó這we informacje odno郾ie tegorocznej Akcji Paczka s zamieszczone w pliku pdf oraz na stronie www.akcjapaczka.zhr.pl

Akcja w tym roku przybiera ró積e formy zale積ie od mo磧iwo軼i danych 鈔odowisk.

• Dla ma造ch 鈔odowisk, proponujemy wyjazd na Litwi w celu przeprowadzenia zaj耩 w Polskich Domach Dziecka, lecz mog to by jedynie 4 zespo造 do 8 osób.
  • Dla 鈔odowisk, które chc wybra si na Bia這ru, prosimy o zbiórk gównie 鈔odków czysto軼i i produktów chemicznych. Pomo瞠my tym 鈔odowiskom przewie潭 te dary przez granic, dlatego mo磧iwe jest wys豉nie tylko 4 autokarów takiej pomocy. Je瞠li 鈔odowiska zbieraj帷e 鈔odki czysto軼i, zbior równie produkty spo篡wcze, to powinni przekaza je do centralnegu punktu zbiórki darów na rzecz Ukrainy.
  • Dla jednostek, które maj do鈍iadczenie w niesieniu pomocy na Ukrainie, jest opcja wyjazdu na Wschód.
  • Istnieje te mo磧iwo嗆 zbiórki produktów spo篡wczo-przemysowych i przekazania ich do centralnego punku zbiórki darów w pobli簑 ukrai雟kiej granicy sk康 wszystkie dary razem dostarczymy na wschód. 字odowiskom, którym nie uda si pozyska 鈔odków na dostarczenie darów, b康 wys豉nie ich kurierem, postaramy si pomóc. Na ten wariant chcemy po這篡 szczególny nacisk, poniewa mo瞠 w陰czy si w t opcj ka盥a jednostka naszej organizacji.

Zbiórka darów powinna odbywa si w termienie 6-7 grudnia. Natomiast wyjazdy na wschód w terminie 13-14 grudnia. Jest to szczególny czas, poniewa równolegle do naszej zbiórki w II Niedziel Adwentu -7 grudnia b璠zie w ca貫j polsce odchodzony "Dzie Modlitwy i Pomocy Ko軼io這wi na Wschodzie". Akcja Paczka 鈍ietnie wpisywa豉by si w t ide i zapewne przekaz medialny.

W razie szczegó這wych pyta b璠 odpisywa przez mejla: akcjapaczka@zhr.pl

Czuwaj!

phm. Karol Kobyli雟ki