ZHR wyr騜niony na V Forum Organizacji Pozarz康owych

Wtorek, 28 pa寮ziernika 2014

ZHR wyr騜niony na V Forum Organizacji Pozarz康owych

W dniach 17-19 pa寮ziernika 2014 r. w Klubie 6 Brygady Powietrznodesantowej w Krakowie odby這 si V Ogólnopolskie Forum Organizacji Pozarz康owych dzia豉j帷ych na rzecz obronno軼i. W wydarzeniu, którego organizatorem by Departament Wychowania i Promocji Obronno軼i MON uczestniczy這 ponad 130 przedstawicieli organizacji pozarz康owych z ca貫go kraju. Nie zabrak這 te prezentacji dzia豉 ZHR.

W trakcie V Forum Organizacji Pozarz康owych Dzia豉j帷ych na rzecz Obronno軼i, jego uczestnicy mi璠zy innymi wymienili do鈍iadczenia w zakresie wspó逍racy z resortem obrony narodowej. Dzia豉nia prowadzone przez ZHR zaprezentowa phm. Jakub Górniak (projekt Trzej Genera這wie).

zdj璚ia: mon.gov.plW uznaniu za zaanga穎wanie i prac na rzecz obronno軼i, Podsekretarz Stanu w MON Pan Maciej Jankowski wr璚zy podzi瘯owania wybranym organizacjom pozarz康owym. ZHR ponownie znalaz si w gronie wyró積ionych.

zdj璚ia: mon.gov.pl