Chwa豉 Bohaterom

Czwartek, 16 pa寮ziernika 2014

Chwa豉 Bohaterom

Mi璠zy 30 pa寮ziernika a 12 listopada w ramach akcji „Chwa豉 Bohaterom!” ka盥y ma szans odda cze嗆 polskim bohaterom. Wystarczy zapali znicz na grobie bohatera, zrobi sobie przy nim zdj璚ie, pomodli si w jego intencji. W tym szczególnym czasie razem pami皻ajmy o tych wielkich Postaciach, które chlubnie zapisa造 si na kartach naszej wspólnej historii!

Ide akcji „Chwa豉 bohaterom!” jest pokazanie ludziom, jak wiele osób spoczywaj帷ych teraz na cmentarzach za 篡cia przyczyni這 si na wiele sposobów do tego, 瞠by pozostawi po sobie 鈍iat chocia odrobin lepszym. Celem naszej akcji jest uczczenie polskich Bohaterów!

Zach璚amy do udzia逝 ca貫 rodziny, doros造ch jak i dzieci, a w szczególno軼i wszystkich harcerzy i harcerki, w璠rowników i w璠rowniczki, zuchy i zuchenki. Niech ka盥y z nas b璠zie bohaterem i zadba o pami耩 osób, które zas逝篡造 si dla naszego kraju.

W陰czenie si do akcji jest bardzo proste. Nie wymaga to niczego ponad kupienie znicza, wydrukowanie i naklejenie na niego kartki oraz zapalenie takiego znicza na wyszukanym wcze郾iej grobie, nie mo積a zapomnie tak瞠 o modlitwie za odnalezionego BOHATERA. Akcja obejmuje ca造 鈍iat i trwa od 30.10. do 12.11.2014.

10 kroków do Chwa造!

1. Zastanów si czy w鈔ód bliskich i znajomych byli bohaterowie.

2. Pomy郵 w jakich miejscach b璠ziesz, jakie groby bohaterów mo瞠sz spotka, albo gdzie mo瞠sz si wybra.

3. Wydrukuj etykiet akcji – mo瞠sz pobra j pod tym linkiem: w wersji pdf – do szybkiego wydruku, w wersji word (doc) – do uzupe軟ienia.

4. Je郵i w陰czasz si w akcj razem ze swoj organizacj lub dru篡n harcersk w odpowiednim miejscu podaj Wasz nazw.

5. Wydrukuj odpowiedni ilo嗆 etykiet

6. Zabezpiecz je ta鄉 klej帷 lub w inny znany Ci sposób.

7. Naklej na znicz.

8. Odszukaj Bohatera, postaw znicz, pomódl si w jego intencji i zrób zdj璚ie.

9. Wstaw zdj璚ie za pomoc formularza.

10. Zapro rodzin i znajomych do w陰czenia si w akcj. Polub nas na Facebooku, dodaj do kr璕u, pod捫aj za nami na Twitterze. Odwiedzaj nas na www.chwalabohaterom.zhr.pl