Szare Szeregi RPG - crowdfunding

Pi徠ek, 26 wrze郾ia 2014

Szare Szeregi RPG - crowdfunding

Druhowie!

Powsta豉 inicjatywa, aby wyda w Polsce ameryka雟ki podr璚znik RPG "Grey Ranks", czyli "Szare Szeregi". Jest to podr璚znik autorstwa Jasona Morningstara, który zafascynowany by histori naszego kraju i tego co si dzia這 w czasie Drugiej Wojny 安iatowej.

Link do informacji o zbiórce: wspieram.to/szareszeregi

Oraz polska recenzja gry: http://przezhistorie.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=181:grey-ranks&catid=21:gry-bez-prdu-artykuy&Itemid=59

Zbiórka na podr璚znik ko鎍zy si 8.10.2014, czyli ju niewiele czasu zosta這.

Jako Organizacja Harcerzy obejmiemy patronat nad zbiórk. Mo瞠my dosta równie rabat 20% na zakup podr璚zników, je瞠li zakupimy je jako Zwi您ek albo Chor庵wie i taka deklaracja b璠zie przed zako鎍zeniem zbiórki.

Ka盥ego, kto wesprze i/lub b璠zie zainteresowany wi瘯sz ilo軼i podr璚zników, prosz o kontakt mailowy. B璠 potrzebowa informacji o wysoko軼i wsparcia i/lub ilo軼i podr璚zników oraz stopniach, imieniu i nazwisku, aby wymieni nas, harcerzy, w dziale Wsparli w podr璚zniku.

W razie pyta mo積a do mnie pisa.

pepe1389@gmail.com

Czuwaj!