Poniedzia貫k, 11 sierpnia 2014

Warsztaty Harcmistrzowskie „Znaki Czasu”

Celem warsztatów jest zbudowanie 鈍iadomo軼i zjawisk spo貫cznych zachodz帷ych zarówno w otoczeniu ZHR-u w Polsce i na 鈍iecie („znaki czasu”) jak i wewn徠rz organizacji, przeanalizowanie wp造wu tych zjawisk na cele i metody funkcjonowania harcerstwa oraz próba budowania programów wychowawczych odpowiadaj帷ych na te zmiany.

Stawiamy na profesjonalistów

W鈔ód zaproszonych go軼i s: gen. Roman Polko, red. Micha Karnowski, bp. Grzegorz Ry, prof. Jacek Kurz瘼a i inni.

Stawiamy na profesjonalistów
Tylko wa積e tematy
B璠 ró積orodne w formie zaj璚ia m.in. na nast瘼uj帷e tematy: Harcerstwo wobec gender, Rola rodziców w harcerstwie, Wp造w postmodernizmu na harcerstwo w XXI wieku, G這s ZHR-u w wa積ych sprawach spo貫cznych, Co to znaczy, 瞠 harcerstwo jest szko陰 charakterów.
B璠 wyzwania i osobisty rozwój
Dostaniesz du穎 konkretnych umiej皻no軼i: Trening sportowy z zawodowcem – jak trenowa, zarz康zanie projektami, warsztat szkoleniowca, Opiekun na Medal i inne
B璠zie harcersko
Pracujemy wykorzystuj帷 zarówno tradycyjne formy harcerskie jak: „Bierwiono”, kominek, 酥iew, zadania mi璠zyzbiórkowe, jak i formy nowoczesne dopasowane do potrzeb uczestników.
Warsztaty dla Ciebie
Formu豉 warsztatów ma by na tyle interesuj帷a, aby z warsztatów mogli skorzysta zarówno instruktorzy dopiero my郵帷e o stopniu harcmistrza, osoby ju zdobywaj帷e ten stopie, jak i osoby, które ju zdoby造 ten stopie. Jako嗆 zaj耩 ma by na tyle wysoka, aby nawet dla komendy warsztatów by to czas rozwoju.
Ju dzi zarezerwuj jesienne terminy: 10-12.10., 7-9.11, 12-14.12 b.r.
jakub.greloff@zhr.pl. Ale w sumie po co czeka tak d逝go...?
Tylko wa積e tematy

B璠 wyzwania i osobisty rozwój

B璠zie harcersko

Warsztaty dla Ciebie

Ju dzi zarezerwuj jesienne terminy: 10-12.10., 7-9.11, 12-14.12 b.r.

Zg這szenia i wi璚ej informacji u Sekretarza Warsztatów Jakuba Greloffa do 31.08 na adres: jakub.greloff(at)zhr.pl. Ale w sumie po co czeka tak d逝go...?