Związek Harcerstwa Rzeczypospolitej

Zdobądź umiejętności lidera - nowe szkolenie w ramach HAU

Czwartek, 3 lipca 2014

Zdobądź umiejętności lidera - nowe szkolenie w ramach HAU
Szkolenie „W drodze do demokracji” zaplanowane jest w dniach 25 -31 sierpnia 2014 r. nad jeziorem Białym (powiat Włodawski, województwo Lubelskie). W szkoleniu udział weźmie 50 osób z Polski i Ukrainy wywodzących się z organizacji studenckich i akademickim.
Szkolenie „W drodze do demokracji” jest jednym z elementów budowania trwałych relacji i współpracy miedzy młodzieżą akademicką z Polski i Ukrainy. W dalszej perspektywie FIM planuje działania na poziomie akademickim adresowane do przedstawicieli z krajów naszego regionu.

Szczegółowy opis projektu jest dostępny w pliku PDF.

Ankieta do projektu (format docx (MS Word))