Santander Universidades og豉sza nab鏎 do I edycji programu "Grand Tour - poznaj samego siebie!"

Czwartek, 3 lipca 2014

Grand Tour – poznaj samego siebie!,
&czyli 12 uczestników, 6 dni wyzwa, 1 miasto.

Szukamy aktywnych, ciekawych 鈍iata i ludzi oraz otwartych na nowe do鈍iadczenia studentów III, IV i V roku uczelni nale膨cych do Santander Universidades!

Po co?

Poniewa dwana軼ie najlepszych osób chcemy zaprosi do Torunia, gdzie w ci庵u 6 dni poka瞠my, 瞠 dojrza貫 篡cie, nie wi捫e si z rezygnacj z ideaów, 瞠 bez wzgl璠u na zakres podejmowanej pracy zawodowej ka盥y mo瞠 mie pozytywny wp造w na otoczenie – 鈔odowisko i ludzi, 瞠 o sukcesie w 篡ciu decyduje nie tylko pozycja i stanowisko, ale równie satysfakcja p造n帷a z aktywno軼i. Ponadto chcemy da im mo磧iwo嗆 udoskonalenia 6 kompetencji, które s wa積e zarówno w 篡ciu zawodowym jak i prywatnym tj. komunikacja, otwarto嗆 na uczenie si i sta造 rozwój, aktywno嗆 i zaanga穎wanie, elastyczno嗆 i zdolno嗆 do adaptacji, umiej皻no嗆 pracy w zespole, d捫enie do osi庵ania rezultatów.

Tak wi璚, je郵i jeste zainteresowany zawalcz o udzia w programie Grand Tour – poznaj samego siebie! Do 13 lipca 2014 roku wype軟ij formularz zg這szeniowy umieszczony na stronie www.bzwbk.pl/GrandTour. Na podstawie zg這sze wybierzemy trzydzie軼i osób, które poprosimy o przes豉nie maksymalnie 1,5 minutowego filmu. Gównymi bohaterami filmu b璠 musieli by Wasi znajomi, którzy argumentami przekonaj nas, 瞠 to w豉郾ie Was szukamy.

Wyniki Grand Tour – poznaj samego siebie! og這simy 1 sierpnia 2014 roku.

Wi璚ej informacji oraz regulamin Grand Tour – poznaj samego siebie! na www.bzwbk.pl/GrandTour