Sztafeta Wolno軼i

Wtorek, 27 maja 2014

Sztafeta Wolno軼i

Druhny i Druhowie!

​​4 czerwca tego roku, mija 25 rocznica wyborów, które zako鎍zy造 si wielkim zwyci瘰twem „Solidarno軼i” i otworzy造 drog do legalizacji Zwi您ku Harcerstwa Rzeczypospolitej. Chcemy uczci t wyj徠kow rocznic razem z Wami.

Do陰czcie do nas w sztafecie wolno軼i!

​Przed 25 laty setki harcerek i harcerzy ZHR w ca貫j Polsce w陰czy這 si w dzia豉nia Komitetu Obywatelskiego „Solidarno嗆”. To gównie dzi瘯i harcerskiej zaradno軼i do setek tysi璚y mieszka trafi造 listy przewodnicz帷ego komitetu zapraszaj帷e do udzia逝 w wyborach. To by nasz ma造 ale znacz帷y wk豉d w sukces wyborów czerwcowych.

My郵帷 o naszych poprzednikach 4 czerwca o 18:00 w centralnych punktach naszych miast zapalimy p這mie wolno軼i, a nast瘼nie w sztafecie wyruszymy do wa積ych miejsc które przypominaj o polskich drogach do wolno軼i. Je郵i chcecie 鈍i皻owa z nami wejd嬈ie na stron sztafetawolnosci.pl i zg這軼ie swoje miasto do udzia逝!