Lednica 2014

Poniedzia貫k, 12 maja 2014

Lednica 2014

Drogie Druhny i Drodzy Druhowie!

Od osiemnastu lat jeste鄉y na Polach Lednickich i wspó這rganizujemy Spotkanie M這dych. Jeste鄉y bardzo wa積ym partnerem, którego i w tym roku nie mo瞠 zabrakn望. Ju 7 czerwca spotkamy si pod Bram Ryb by nie嗆 pomoc dziesi徠kom tysi璚y pielgrzymów lednickich, dba o opraw liturgii oraz zapewnia bezpiecze雟two w sektorach! Jubileuszow, osiemnast s逝瘺 rozpoczniemy uroczystym apelem o godz. 10.00.

Wszystkie informacje znajdziecie na: www.lednica.zhr.pl

Obchodz帷 25-lecie Zwi您ku Harcerstwa Rzeczypospolitej b璠ziemy mieli swój specjalny moment podczas spotkania. Poprowadzimy nabo瞠雟two, w którym rozpalimy wraz z ks. Prymasem najwi瘯sze ognisko harcerskie na 鈍iecie oraz przejdziemy uroczyst procesj 鈍i皻uj帷 jubileusz. Nie mo瞠 Was zabrakn望!

Zobaczcie spot, który specjalnie dla Was przygotowali鄉y: http://youtu.be/l4lRERD8BKU

Zapraszamy Was i Wasze 鈔odowiska do uczestnictwa i pe軟ienia s逝瘺y. Na Lednic mo瞠cie przyje盥瘸 ca造mi dru篡nami, ZZ lub indywidualnie. W procesji 25-lecia szczególnie b璠 potrzebne proporce Waszych dru篡n, zast瘼ów, 鈔odowisk. 畝dnego nie mo瞠 zabrakn望! Je郵i wiesz, 瞠 jeszcze kto si waha to nie zwlekaj tylko zmobilizuj go i zapro. Bez Was Harcerska S逝瘺a Lednica b璠zie o wiele ubo窺za!

Dodatkowo przeprowadzimy szereg szkole dla ka盥ej s逝瘺y, po to by czas, który sp璠zicie na HSL by nie tylko czasem s逝瘺y ale i zdobywania nowych umiej皻no軼i. Szczegó造 znajdziecie na stronie HSL. Czeka Was sporo atrakcji, jednak musicie przyjecha sami by si o nich przekona!

Do zobaczenia na Polach,

Czuwaj!