Wyjazd harcerski do Katynia - zg這szenia

Pi徠ek, 28 marca 2014

Wyjazd harcerski do Katynia - zg這szenia
W ramach realizacji projektu filmowego "Nasz Bohater" ód organizuje harcerski wyjazd do Katynia. Jest to niepowtarzalna okazja, aby odda ho責 zamordowanym Polskim Oficerom oraz zaanga穎wa si w realizacj filmu, który ma o nich przypomnie.
Program jest ca趾owicie dostosowany do naszych potrzeb i specjalnie wyjazd organizowany dla harcerzy ZHR.
Zach璚am Was do udzia逝 w projekcie. 6-dniowy wyjazd, który w programie przewiduje wyjazd do Kozielska (co jest ewenementem w organizacji tego typu wyjazdów przez biura turystyczne|) jest dofinansowany z Fundacji BZ WBK dzi瘯i czemu jego koszt jest stosunkowo niewielki (za 3 dniowy wyjazd, gdzie w Katyniu sp璠za si oko這 8 godzin - trzeba zap豉ci blisko 1400z).

Szczegó這wy program wyjazdu i forma zg這sze (zg這szenia do 5 kwietnia 2014) znajdziecie z za陰czonym plakacie.
Je郵i wiecie, 瞠 kto z Waszej rodziny, b康 znajomych chcia豚y pojecha, to zaznaczcie prosz to w zg這szeniu - tak, aby鄉y w przypadku braku kompletu osób mogli uzupe軟i autobus.

"Ka盥y Polak co najmniej raz w 篡ciu powinien by w Katyniu" - powiedzia do mnie Pan Lange - Prezes Stowarzyszenia "Rodzina Katy雟ka", który wraz z ma鹵onk b璠zie naszym przewodnikiem.