Konkurs >>Historia wok馧 nas<<

Konkurs >>Historia wok馧 nas<<

konkurs
„HISTORIA WOKÓ NAS”

poznaj histori, która mia豉 nie wyj嗆 z ukrycia...
rozejrzyj si dooko豉 i znajd miejsce, które by這 jej 鈍iadkiem…

Zwi您ek Harcerstwa Rzeczypospolitej wspólnie z Fundacj Macte Animo, pod patronatem Instytutu Pami璚i Narodowej zapraszaj do udzia逝 w konkursie adresowanym w豉郾ie do Ciebie!

Co zrobi, aby wzi望 udzia w konkursie?

Etap pierwszy (do 30 kwietnia 2014 roku)
- Zebra zespó licz帷y maksymalnie 6 osób w wieku do 26 lat,

- Zg這si ch耩 udzia逝 w konkursie do 30 kwietnia 2014 roku poprzez wype軟ienie formularza,

Etap drugi (do 30 maja 2014 roku)

- Przyst徙i do wykonania zadania – odnalezienia w swojej okolicy miejsca, które by這 鈍iadkiem represji komunistycznych lat 1944-1956, poznania historii tego miejsca i wydarze maj帷ych w nim miejsce, przeprowadzenia dzia豉nia na rzecz upami皻nienia tej historii i przybli瞠nia jej spo貫czno軼i lokalnej,

- Konkurs ma formu喚 otwart – stawiamy na Wasz pomys這wo嗆 – sami decydujecie, w jaki sposób najlepiej upowszechni wiedz o miejscach represji!

- Na przeprowadzenie dzia豉nia oraz jego podsumowanie i przygotowanie prezentacji multimedialnej przedstawiaj帷ej Wasz inicjatyw macie czas do 30 maja 2014 roku. Nast瘼nie jury przyst徙i do oceny projektów.

Etap trzeci (Warszawa, 21 czerwca 2014 r.)

- Uroczyste zako鎍zenie konkursu odb璠zie si 21 czerwca 2014 roku w Warszawie. Do finalnego etapu konkursu zostanie zakwalifikowanych sze嗆 zespoów, spo鈔ód których Komisja Konkursowa wy這ni zespó zwyci瘰ki. Zwyci瞛com zostan przyznane atrakcyjne nagrody rzeczowe w postaci iphone’ów (dla wszystkich cz這nków grupy zwyci瞛ców), iPodów oraz iPadów dla kolejnych miejsc. Komisja mo瞠 przyzna tak瞠 dodatkowe nagrody.

Wi璚ej informacji oraz regulamin konkursu znajdziecie na stronach:
www.fma.org.pl oraz www.harcerze.zhr.pl

Pytania?