Komunikat w sprawie spisu jednostek

Wtorek, 28 stycznia 2014

Komunikat w sprawie spisu jednostek
Druhowie!
W zwi您ku ze z造m funkcjonowaniem programu spisowego i nie wywi您ywaniu si z funkcji Komisarza Spisowego powo豉nego przez Przewodnicz帷 ZHR, decyzj Przewodnicz帷ej spis zostaje przed逝穎ny do dnia 22 lutego 2014 r. Nowym Komisarzem Spisowym zosta pwd. Adam Skar篡雟ki. Zmiany te zostan og這szone w najbli窺zym rozkazie Przewodnicz帷ej.
Usterka systemu "Baobab" zosta豉 naprawiona, a w dniu dzisiejszym wszyscy komendanci chor庵wi dostan stosowne uprawnienia do rozpocz璚ia procedury spisowej. UWAGA! - jednostki, które ju w tym roku spisa造 si (dotyczy komendantów chor庵wi i hufcowych, którzy nie zmienili si od ubieg貫go roku) widniej w systemie i nie ma konieczno軼i ponownego spisywania si.
Za powy窺z sytuacj w imieniu Przewodnicz帷ej ZHR przepraszamy. Prosimy o mo磧iwie jak najszybsze zako鎍zenie procesów spisowych w chor庵wiach.