Związek Harcerstwa Rzeczypospolitej
Główna Kwatera Harcerzy

Ostatni Świadkowie

Wejdź na Drogę! Odbądź Pielgrzymkę dziękczynną za Pontyfikat oraz Kanonizację Jana Pawła II!

Wtorek, 14 stycznia 2014

Druhowie!
Informujemy, że wspólnie z Bractwem Św. Jakuba zapraszamy do przejścia 100 kilometrów w ramach Pielgrzymki Dziękczynnej za pontyfikat i kanonizację Jana Pawła II. Wspólnie chcemy pokonać 9664 kilometry!

Zgłoszenia przyjmujemy do 31 stycznia! Więcej informacji w rozwinięciu wiadomości!

Program jest jednocześnie pierwszym punktem przygotowań do Kanonizacji, Papieża-Polaka które przygotowaliśmy dla członków Organizacji Harcerzy ZHR, a także zapowiedzią Programu \"Harcerze na Drodze\", którego celem będzie wspólne wędrowanie Drogami św. Jakuba. Docelowo, będziemy chcieli wspólnie odbyć Pielgrzymkę do Santiago de Compostela. Dołącz i rozpocznij przygotowania do tego niesamowitego wydarzenia!
Więcej informacji na plakacie.
Pytania - hm. Łukasz Mróz - lukasz.mroz@zhr.pl