Związek Harcerstwa Rzeczypospolitej
Główna Kwatera Harcerzy

Ostatni Świadkowie

Wyrusz z nami na Pielgrzymkę śladami bł. ks. phm. Stefana Frelichowskiego do Dachau

Środa, 20 listopada 2013

W Roku bł. ks. phm. Stefana Frelichowskiego w imieniu Kapelana Naczelnego, Naczelniczki Harcerek i Naczelnika Harcerzy zapraszam do udziału w Pielgrzymce ZHR do Dachau organizowanej dokładnie w 73. rocznicę uwięzienia Wicka w obozie koncentracyjnym KL Dachau.

1.  Uczestnicy

Zaproszenie do udziału w Pielgrzymce jest skierowane do członków: Głównych Kwater, Rady Naczelnej, Naczelnictwa, Komisji Rewizyjnej Związku i Sądu Harcerskiego oraz Zarządów Okręgów, Komend Chorągwi).

Dodatkowo w Pielgrzymce mogą wziąć udział instruktorzy, harcerze starsi i wędrownicy
w wieku powyżej 16 lat.

Termin zgłoszeń chętnych do 26.11.2013 na adres: kancelaria@zhr.pl

2. Termin

13–15 grudnia 2013 r. (wyjazd z Warszawy w piątek rano, powrót w niedzielę wieczorem)

3. Transport

Wspólny autokar na trasie Warszawa-Dachau-Warszawa (można będzie dołączyć na trasie przejazdu)

4. Program – szczegóły w załączniku

5. Nocleg – w Monachium, potrzebne będą karimaty i śpiwory

6. Koszty

Wstępna kalkulacja ok. 120 zł/osoby (koszty wspólne, jeden obiad w Niemczech – sobota, wynajęcie przewodnika, itp. )

7. Wyżywienie – we własnym zakresie śniadanie i kolacje (należy zabrać suchy prowiant)

Więcej informacji zostanie wysłanych bezpośrednio do osób, które zgłoszą swój udział.