Związek Harcerstwa Rzeczypospolitej
Główna Kwatera Harcerzy

Ostatni Świadkowie

Uruchomiliśmy Bank Dobrych Praktyk - zobacz i oceń!

Środa, 13 listopada 2013

Uruchomiliśmy Bank Dobrych Praktyk - zobacz i oceń!

Druhowie!

Czas realizacji zadań w ramach projektu "Jestem harcerzem i aktywnym uczniem" już dawno za nami!.

Do 3 listopada przyjmowaliśmy sprawozdania, później trwała ich weryfikacja i zatwierdzenie a dziś prezentujemy je Wam zachęcając do lektury i oceny podejmowanych w ramach projektu działań.

Odwiedzając zakładkę "Dla drużynowych" -> "Bank dobrych praktyk" znajdziecie podsumowania projektów - korzystając z opcji filtrowania i sortowania znajdziecie te, które realizują wskazane przez Was zadania.

Projekty zostaną ocenione przez członków Głównej Kwatery Harcerzy. Dodatkowo, 3 projekty, które zbiorą najwięcej głosów otrzymaja nagrody "od publiczności". Głosowanie trwa do dn 21 listopada 2013 r. do godziny 23:59.

Ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród nastąpi podczas spotkania Głównej Kwatery Harcerzy z komendantami chorągwi, które odbędzie się 23 listopada w Poznaniu. Również tam drużynowi realizujący projekty będą mogli przedstawić uczestnikom spotkania swoje wnioski i podzielić się spostrzeżeniami.

Zachęcamy do lektury i głosowania na najlepsze Waszym zdaniem projekty!