Akademia Kszta販eniowa Organizacji Harcerzy ZHR

Pi徠ek, 8 listopada 2013

Akademia Kszta販eniowa Organizacji Harcerzy ZHR
Druhowie,

Ju w dn. 29 listopada - 1 grudnia 2013 roku w υdzi odb璠zie si spotkanie, którego adresatami s instruktorzy zajmuj帷y si oraz zainteresowani szkoleniem. Zg這szenia poprzez niniejszy formularz przyjmujemy do dn. 23 listopada do godz. 23:59

Kto mo瞠 wzi望 udzia w Akademii Kszta販eniowej?
Zaproszenie kierujemy gównie do:

a) instruktorów odpowiadaj帷ych za kszta販enie w chor庵wiach, tworz帷ych referaty kszta販enia, szko造 instruktorskie - ale równie tych, którzy chc zobaczy, jak takie zespo造 dzia豉j,

b) komendantów ubieg這rocznych kursów z przedzia逝 - kursy zast瘼owych (równie o nich b璠ziemy rozmawia) - kursy przedinstruktorskie po kursy instruktorskie (pwd / phm),

c) komendantów nadchodz帷ych kursów z przedzia逝 - kursy zast瘼owych (równie o nich b璠ziemy rozmawia) - kursy przedinstruktorskie po kursy instruktorskie (pwd / phm), (zuchmistrzowskie, harcerskie, w璠rownicze, starszoharcerskie).

Zakres tematyczny spotkania obejmuje prezentacj organizacji kszta販enia w Chor庵wiach, mówienie problemów i trudno軼i dotycz帷ych systemu kszta販enia w Organizacji, wymian do鈍iadcze - inspiracj, wymian dobrych pomysów, dyskusj dotycz帷 Instrukcji Kszta販eniowej Organizacji - czy potrzebna jest jej zmiana? (dokument do pobrania st康: http://www.harcerze.zhr.pl/docs/133), powo豉nie Harcerskiej Akademii Umiej皻no軼i - propozycji drugiej ga喚zi kszta販enia w Organizacji, wprowadzenie elearningu w Organizacji Harcerzy oraz rozmow o problemach / propozycjach zg這szonych przez uczestników spotkania.

Dok豉dny program spotkania otrzymacie wieczorem 24 listopada, po analizie zg這sze i tego, co napiszecie w formularzach zg這szeniowych.

Logistyka:
a) Miejsce
- ód, 169 Szko豉 Podstawowa, ul. Napoleo雟ka 7
b) Termin:
- pocz徠ek w pi徠ek 29 listopada o godzinie 19:00,
- koniec w niedziel 1 grudnia o godzinie 12:00
c) Koszty:
- brak kosztów - tzn jedynie transport

Ekwipunek:
Obowi您uje ekwipunek biwakowy, warto zabra ubiór sportowy - planujemy w mi璠zyczasie pogra na szkolnej sali (pami皻ajmy o obuwiu na zmian).

Pytania?
zg豉szaj na maila naczelnik@zhr.pl